Zaprojektuj wnętrza z Pro100

Zaprojektuj wnętrza z Pro100

Stworzenie aranżacji wnętrza w kilka minut umożliwia Pro100 – specjalistyczny program do projektowania wnętrz. Przy pomocy aplikacji można także projektować meble.

Dla użytkowników indywidualnych i biur projektowych

Oprogramowanie Pro100 firmy Ecru przeznaczone jest do przygotowywania projektów wszystkich rodzajów pomieszczeń – w tym pokoi, kuchni, łazienek oraz biur, sklepów czy gabinetów. Z rozwiązania mogą korzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i projektanci oraz dekoratorzy wnętrz oraz architekci, a także pracownicy salonów meblowych.

Szybki w działaniu i prosty w obsłudze

Oprogramowanie zawiera intuicyjny interfejs, dzięki któremu szybko i łatwo stworzymy wirtualną aranżację wnętrza, kilkoma kliknięciami dodając do niego meble pokojowe, kuchenne, biurowe, sprzęt AGD oraz ceramikę kuchenną i łazienkową. W aplikacji można dowolnie zmieniać barwy i tekstury. Dzięki temu, błyskawicznie odmienimy kolory ścian, układ mebli i ich kolorystykę oraz najdrobniejsze szczegóły, takie jak np. uchwyty w drzwiczkach. Pro100 dostępny jest w dwóch wersjach: podstawowej i rozszerzonej. Ta druga opcja zawiera m.in. moduł Render Kray, dzięki któremu można stworzyć niezwykle fotorealistyczną wizualizację projektowanego wnętrza. Praktyczną opcją programu jest możliwość stworzenia własnej biblioteki elementów wykorzystywanych w projektach, w tym mebli, wzorów, czy stosowanych materiałów. Dla zastosowań profesjonalnych przydatna jest opcja tworzenia wyceny z pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja automatycznie oblicza koszty projektowanego rozwiązania na podstawie wprowadzonych wcześniej kosztów poszczególnych komponentów.

Projektowanie mebli

Program Pro100 można kupić w wersji z wbudowaną opcją Nowy Rozkrój, która umożliwia projektowanie mebli od zera. Orogramowanie wyposażone jest w wiele ciekawych funkcjonalności, w tym optymalizację rozkroju płyt. Pozwoli to racjonalnie zarządzać zużyciem materiałów i zagospodarowywać opady powstające w trakcie produkcji mebli.

Szczegółowe informacje na temat możliwości oprogramowania Pro100 można znaleźć na stronie: https://www.rivasoft.pl/pro100-cat-1206