zeolit medyczny

Czy zeolit medyczny ma duży potencjał detoksykacyjny?

To minerał, który może być stosowany codziennie jako naturalny, biologiczny regulator ochrony zdrowia. Łagodzi objawy, których przyczyny sprowadzają się do narażenia na zanieczyszczenia. Zeolit to naturalny produkt leczniczy, potrafiący wiązać się ze szkodliwymi substancjami w przewodzie pokarmowym i jak gąbka pochłaniać i wyciągać je z organizmu w sposób naturalny. Dowiedz się, jak działa zeolit medyczny: https://zdrowozyj.eu/lavavitae/.

W jaki sposób działa zeolit medyczny?

Jeśli zeolit ​​jest używany do celów medycznych, jest używany jako klinoptylolit – naturalna, mikroporowata skała tufowa. Naturalny minerał ​​ma strukturę sieci krystalicznej z wieloma wnękami, zawierającymi kationy, takie jak wapń, sód, magnez i potas.

Zeolit ​​ze względu na swoją strukturę z jednej strony może adsorbować substancje, a z drugiej powodować wymianę jonową. Adsorpcja powoduje przyleganie ciał obcych do powierzchni minerału. Podobny proces może również zachodzić podczas wymiany jonowej – w tej sytuacji kationy minerału mogą być uwalniane i wymieniane przez jony zanieczyszczeń w organizmie.

Zeolit medyczny: naturalny bioregulator

Podobnie jak gąbka, minerał ten jest w stanie wiązać szkodliwe substancje w przewodzie pokarmowym i naturalnie wyprowadzać je z organizmu. Dzięki temu specjalnemu składowi zeolit ​​może działać jako naturalny bioregulator w organizmie i może być stosowany do zapobiegania i łagodzenia problemów zdrowotnych spowodowanych przez szkodliwe substancje. Sam zeolit ​​jest niestrawny i jest wydalany przez jelita.

Co jest w stanie wyleczyć zeolit medyczny?

To minerał, który jest stosowany w trakcie leczenia wszelkich chorób żołądkowo-jelitowych. Przy grypie żołądkowej zeolit medyczny uspokaja jelita i odciąża organizm poprzez wchłanianie niektórych zanieczyszczeń i metali ciężkich.

Zeolit może także przyczynić się do zmniejszenia objawów zespołu jelita drażliwego. Skutecznie zmniejsza narażenie przewodu pokarmowego na zanieczyszczenia, substancje szkodliwe, chemikalia przemysłowe i cząstki radioaktywne, które wchłaniamy z pożywieniem. Ponadto działa na alergie, które mogą również odgrywać rolę w zespole jelita drażliwego.