Zalety długoterminowego wynajmu auta

Zalety długoterminowego wynajmu auta

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swój program świadczeń pracowniczych, czy po prostu przez dłuższy czas korzystać z najnowszego modelu samochodu, długoterminowy wynajem może być dla Ciebie najlepszą opcją. Jak klienci flotowi mogliby skorzystać z długoterminowej umowy?

Elastyczne warunki umowy

Jedną z kluczowych korzyści wynajmu długoterminowego jest to, że Ty i Twoja firma nie jesteście związani zobowiązaniem na czas określony. Płatności dokonywane w łatwych do zarządzania miesięcznych ratach umożliwiają dalsze planowanie budżetu i kosztów. Jeśli okoliczności ulegną zmianie, możesz zwrócić pojazd bez ponoszenia dużej kary.

Dodatkową korzyścią jest to, że w czasie kryzysu, niepokojów lub gdy pracownicy przenoszą się do innej firmy, nie musisz martwić się dużą, nieużywaną flotą.

Brak kosztów amortyzacji

Jak wiemy, nowy samochód traci na wartości, w momencie, w którym rusza po raz pierwszy. Z długoterminową umową najmu nie musisz się tym martwić. Wszystko, za co płacisz, to użytkowanie pojazdu i jego paliwo. To do firmy wynajmującej należy przekazanie planu na ostateczną wartość samochodu.

Duży wybór pojazdów

Jeśli chodzi o zakup nowego pojazdu, czasami wybór może być ograniczony ze względu na budżet. Nie dotyczy to jednak długoterminowej umowy najmu.

Wypożyczalnie samochodów o ugruntowanej pozycji oferują szeroką gamę pojazdów do wyboru. Od minibusów po samochody miejskie i modele prestiżowe – zawsze znajdzie się pojazd, który spełni Twoje potrzeby i estetyczne preferencje.

Profesjonalne wsparcie i wskazówki

Kiedy podpisujesz umowę z renomowaną firmą wynajmu aut, możesz mieć pewność, że od początku do końca będziesz wspierany przez cały okres obowiązywania umowy. Niezależnie od tego, czy dzieje się to w nagłych wypadkach, czy masz pytanie dotyczące przebiegu, długoterminowa umowa oznacza długoterminowe wsparcie.

Firmy często oferują całodobową infolinię obsługiwaną przez pracowników, a zatem zawsze jesteś w stanie porozmawiać z członkiem zespołu, o dowolnej porze.

Pozostałe korzyści

  • Dostawa i odbiór wybranego pojazdu w razie potrzeby
  • Pojazdy są regularnie serwisowane i konserwowane
  • Pełne zarządzanie dokumentacją administracyjną
  • Pełne zarządzanie najmem od początku do końca
  • Konkurencyjne ceny i świetny stosunek jakości do ceny

Długoterminowy wynajem to doskonała alternatywa kupowania auta. To doskonała okazja do zaoszczędzenia, a także zyskania możliwości elastycznego budowania floty.