Meksykański gwiazdor z Netflixa Alejandro Speitzer

Alejandro Speitzer (ur. 11 marca 1999 r.) Jest meksykańskim aktorem i modelem. Karierę rozpoczął jako aktor dziecięcy w Telenovela Muñeca Brava (2002). Od tego czasu pojawił się w filmach i serialach telewizyjnych takich jak Una Familia de Diez (2006), Camaleones (2009), En Nombre del Amor (2008), Mjeress Asesinas (2008), Código Postal (2006) i La Rosa de Guadalupe ( 2008). Speitzer urodził się w Mexico City w Meksyku.

Pochodzenie Alejandro Speitzer’a

Jest synem meksykańskiego aktora Humberto Speitzera i argentyńskiej aktorki Alejandra Barros. Jego dziadkiem ze strony ojca był Żyd, a z drugiej strony jest pochodzenia argentyńskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Speitzer rozpoczął karierę aktorską w wieku trzech lat, kiedy pojawił się w Telenovela Muñeca Brava. Następnie pojawił się w różnych filmach i serialach telewizyjnych, w tym Una Familia de Diez (2006), Camaleones (2009), En Nombre del Amor (2008), Mjeres Asesinas (2008), Código Postal (2006) i La Rosa de Guadalupe ( 2008). W 2010 roku Speitzer wystąpił w filmie Somos Lo Que Hay, który zdobył nagrodę Ariel za najlepszy obraz.

Wystąpił także w filmie No SE Aceptan Devoluciones (2013). W 2014 roku Speitzer wystąpił w serialu Netflix Club de Cuervos. Alejandro Speitzer. Karierę zaczął jako aktor dziecięcy w Telenovela Esperanza.

Alejanrdo Speitzer prywatnie

Jego ojciec jest Meksykaninem, a jego matka jest Argentynką. Ma dwóch braci, Andrés i Sebastián. Rozpoczął karierę aktorską, gdy miał trzy lata w Telenovela Esperanza. Wystąpił także w filmach La Vida Prez Y Breve de Sabina Rivas i No Se aceptan Devoluciones. W 2016 r. Speitzer wystąpił w serialu Netflix Sense8 jako Lito Rodriguez, jeden z ośmiu „nieznajomych”, którzy są ze sobą związani psychicznie i emocjonalnie.

Alejandro Speitzer jest z Meksyku

Alejandro Speitzer jest meksykańskim aktorem. Najbardziej znany jest ze swojej wiodącej roli Emiliano Kargieman w oryginalnej serii Netflix Control Z.
Później pojawił się w różnych meksykańskich programach telewizyjnych i filmach, w tym „Niños Ricos, Pobres Padres” (bogate dzieci, biedni rodzice), „Como Dice El Dicho” . Jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia meksykańskich aktorów. Karierę zawdzięcza nie tylko rolą w serialach Netfilx, ale również dzięki udziałowi w programach reality show popularnych bardzo w meksykańskiej telewizji.