Hiszpańska aktorka Alba Flores

Alba Flores (ur. 21 października 1986 r. ) To hiszpańska aktorka. Najbardziej znana jest z roli twardej i niezależnej Nancy w serialu telewizyjnym Vis A Vis. Wczesne dzieciństwo spędziła w Madrycie w Hiszpanii. Jej ojcem jest Antonio Flores, znana hiszpańska piosenkarz, a jej matką jest Rosario Flores, także piosenkarka. Ma dwie siostry, Antonella i Eugenii. Flores rozpoczęła karierę aktorską w wieku ośmiu lat, kiedy pojawiła się w reklamie telewizyjnej.

Role w hiszpańskich filmach i serialach

Później miała małe role w hiszpańskich filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „7 Vidas”, „Al Salir de Clase” i „Szpital Central”. Kariera w 2015 r. Flores znalazł rolę Nancy w hiszpańskim serialu o więzieniu „Vis A Vis”. Seria okazała się ogromnym sukcesem w Hiszpanii i sprawiła, że ​​Flores stała się sławna. Serial trwał przez cztery sezony, a ostatni sezon był emitowany w 2019 roku. W 2016 roku Flores zadebiutowała w sztuce „El Canto del Gallo”, której premiera odbyła się w Teatro Real w Madrycie.

Kariera w serialu Netflix

W 2019 r. Flores zagrała w filmie Netflix „La Casa de Papel: część 4”, odtwarzając rolę Nairobi. Film był ogromnym sukcesem i stał się jednym z najczęściej oglądanych filmów w Netflix. Osobiście Flores jest w związku z aktorem Paco Leonem. Najbardziej znana jest z roli Nancy w serialu telewizyjnym Vis A Vis.  Flores urodził się w Madrycie w Hiszpanii, w rodzinie producenta telewizyjnego i pioseknarza Ricardo Flores i aktorki María Angeles Ortiz. Ma dwie siostry, Elsa i Marina.

Rozpoczęcie kariery już jako dziecko

Flores rozpoczęła karierę aktorki dziecięcej, pojawiając się w serialu telewizyjnym Al Salir de Clase i 7 Vidas. Później pojawiła się w filmach Tres Metros Sobre El Cielo i La Voz de Su Amo. W 2015 r. Flores zagrał jako Nancy w serialu dramatu więziennym Vis A Vis. Seria była krytycznym i komercyjnym sukcesem, a Flores zdobyła nagrodę Fotogramas de Plata za jej występ.

Rola w filmie Campeones

W 2018r Flores pojawił się w filmie Campeones w reżyserii Javiera Fessera. Film był sukcesem komercyjnym, zarabiając ponad 50 milionów dolarów na całym świecie. Flores jest w związku z aktorem Willy Toledo od 2014 roku. Alba Flores jest hiszpańską aktorką. Najbardziej znana jest z roli Nairobi w serialu telewizyjnym.

Ma dwie siostry, Antonellę i Elsa. Flores rozpoczęła karierę aktorską w wieku 16 lat, kiedy pojawiła się w serialu telewizyjnym Al Salir de Clase.