Jak napisać list do przyjaciela?

Nie ma nic lepszego jak odręczny list, aby pokazać komuś, czego ci zależy. Niezależnie od tego, czy dzielisz dobre wieści, złe wieści, czy po prostu chcesz pozostać w kontakcie, poświęcenie czasu na napisanie listu jest przemyślanym gestem, który zostanie doceniony. Jeśli nigdy wcześniej nie pisałeś listu do przyjaciela lub minęło trochę czasu, odkąd podniosłeś długopis i papier, nie martw się. Przeprowadzimy cię przez wszystko, co musisz wiedzieć, od znalezienia odpowiedniej papierniczki po podpisanie.

Najpierw przemyśl co chcesz napisać

Zanim zaczniesz pisać, pomyśl o tym, co chcesz powiedzieć i dlaczego piszesz. Pomocne może być stworzenie listy głównych punktów, które chcesz omówić. Gdy masz ogólne wyobrażenie o tym, co chcesz powiedzieć, możesz zacząć myśleć o tym, jak ustrukturyzować swój list. List do przyjaciela nie musi być formalny, ale jest jeszcze kilka rzeczy, o których należy pamiętać.

Zwracaj się po imieniu, nie formalnie

Zacznij od zwracania się do znajomego po imieniu, a następnie przejdź do ciała listu. W ciele możesz pisać, co chcesz. Pamiętaj tylko, aby zakończyć list, dziękując znajomemu za ich czas, informując go, że nie możesz się doczekać, aby usłyszeć od nich i podpisywać swoje imię i nazwisko. Po uzyskaniu przybliżonego szkicu listu nadszedł czas, aby znaleźć artykuły papiernicze. Możesz użyć dowolnego rodzaju papieru, który lubisz, ale polecamy coś miłego i gęstego, co sprawi, że Twój list będzie wyjątkowy. Po posiadaniu artykułów piśmiennych nadszedł czas, aby zacząć pisać.

Pisz strannie

Skorzystaj z najlepszego pisma ręcznego i nie spiesz się. Odręczny list to osobisty prezent, więc z dumą z dumą. Po zakończeniu uszczelnij kopertę, dodaj znaczek i upuść list pocztą. Mamy nadzieję, że ten przewodnik zainspirował cię do postawienia pióra na papierze i dotarcia do przyjaciela. Drogi przyjacielu, nie ma nic lepszego niż otrzymanie odręcznego listu pocztą od przyjaciela. To osobisty akcent, który pokazuje, że ci zależy, i wymaga nieco więcej wysiłku niż wysyłanie SMS -a lub e -maila. Jeśli nigdy wcześniej nie napisałeś listu do przyjaciela lub czujesz się trochę zardzewiały, nie martw się.

List do przyjaciela – krok po korku

Przeprowadzimy cię przez proces napisania listu do przyjaciela krok po kroku, abyś mógł wysłać im przemyślaną misję w mgnieniu oka. Zanim zaczniesz, ważne jest, aby wybrać odpowiedni artykuł papierniczy. Chcesz czegoś, co odzwierciedla twoją osobowość i robi dobre wrażenie. Po uzyskaniu materiałów usiądź w spokojnym miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Zacznij od zwracania się do znajomego po imieniu, a następnie przejdź do głównej treści listu.