Specjalista SEO Kraków

Specjalista SEO Kraków – odnajdź swojego klienta

Każdy przedsiębiorca z branży e-commerce wie, że skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to podstawa. Bez profesjonalnego SEO nawet nowocześnie zaprojektowana strona internetowa będzie pusta. Czym jest dobre SEO? To cały proces optymalizacji kodu strony i treści pod kątem wyszukiwarek, robotów Google i potrzeb klientów. Przeczytaj poniżej nasze powody, dla których warto zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych.

Klienci docierają do Twojej witryny przez wyszukiwarkę

Ponad 98% internautów rozpoczyna zakupy od wpisania frazy w wyszukiwarce Google. Im wyższa pozycja Twojej strony, tym większa szansa na zysk. Krótko mówiąc, jeśli nie znajdujesz się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania Google, nie istniejesz. Zmiany są bardzo ważne dla utrzymania wysokiej pozycji. Specjalista od pozycjonowania powinien mieć oko na stronę, aby zoptymalizować każdy aspekt, w tym najnowsze wytyczne. 

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google to prestiż

Statystycznie Twój przyszły klient wprowadzi tylko strony wymienione na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Dla tych na drugiej stronie nie ma już nic, a każdy potencjalny klient jest już zwabiony pierwszymi wynikami. Chodzi o to, by być jak najwyżej, docierać do coraz większej liczby potencjalnych klientów i podbijać konkurencję. Internauci uznają Twoją witrynę za godną zaufania i prestiżową.

Zwiększ ruch na swojej stronie

Pozycjonowanie strony zwiększa liczbę potencjalnych klientów i jakość Twojej strony w wyszukiwarce google. Profesjonalne SEO to nie tylko wysoka pozycja. Zauważysz wzrost odwiedzin Twojej strony przez branżowe blogi i fora internetowe. Dzieje się tak, ponieważ Twój specjalista SEO ma przemyślaną politykę budowania linków i efektywne zarządzanie treścią dla SEO. Oto prosta wskazówka – im częściej odwiedzasz Twoją witrynę lub sklep, tym większą sprzedaż osiągasz. Dobra pozycja w Google i wysokiej jakości treści – Twój wirtualny trader.

SEO buduje wizerunek Twojej marki

Wspomnieliśmy już, że strony na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google są postrzegane jako godne zaufania, stabilniejsze i z silną pozycją w branży. Częste wyświetlanie przez Google słów kluczowych ściśle związanych z Twoją branżą sprawia, że ​​jesteś rozpoznawalny. Klienci znają Twoją markę i istnieje duże prawdopodobieństwo, że ją polecą. Będziesz także rozpoznawalny i dobrze postrzegany w swojej branży. Twoi kontrahenci i konkurenci z pewnością potraktują Cię poważnie, więc możesz liczyć na lepsze kontrakty i więcej propozycji współpracy.