dzień ojca

Pomysły na prezent na Dzień Ojca od dorosłego dziecka

23 czerwca pragniemy uhonorować prawdziwych superbohaterów, jakimi są nasi ojcowie i podarować im coś wyjątkowego. Choć tatusiów znamy od dnia naszych narodzin, gdy przychodzi moment wyboru idealnego prezentu, pojawia się pustka w głowie. Najbardziej docenione mogą okazać się gesty i drobne przysługi, jednak w taki dzień chcemy postarać się nieco bardziej.

Czy Twój tata jest brodaczem? A może kocha podróże?

Podczas wybierania podarunku dla ojca, warto kierować się jego zainteresowaniami, stylem życia lub jego charakterystyczną cechą wyglądu. Jeśli nosi długą brodę, postaw na zestaw do pielęgnacji – szczotkę i produkt do stylizacji, które uczynią z jego łazienki istny salon barberski.

Jeśli uprawia sport, podejrzyj jakich akcesoriów nadal brakuje w jego domowej siłowni. Nie potrzebuje nowej maty do ćwiczeń lub cięższych hantli? A może jego szafa świeci pustkami i prosi się o uzupełnienie jej o nowy, sportowy komplet?

Jeśli okaże się, że Twój tata nie ma żadnych zainteresowań lub ma wszystko czego potrzebuje, nie kupuj prezentu na siłę – może okazać się nietrafiony. W tej sytuacji postaw na coś sentymentalnego.

Sentymentalne upominki dla Taty

Jeśli jesteś dorosłym dzieckiem, na pewno przez lata zdążyliście zrobić wspólnie wiele rodzinnych fotografii, z wielu wyjątkowych okazji i z wieloma ważnymi dla was osobami. Te uwiecznione momenty warto zebrać w jeden wyjątkowy album zdjęć. Coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia a te robione smartfonem szybko giną w przepełnionych, elektronicznych albumach.  Prawdopodobnie Twój tata zapomniał o wielu tych chwilach, więc będzie to dla niego miła niespodzianka.

Możesz napisać prawdziwy list, w którym wyrazisz swoją wdzięczność za poświęcone Tobie lata troski i bezwarunkowej miłości. Podkreśl wyjątkowość tego prezentu odnosząc się do waszych ulubionych wspólnych wspomnień.

Dzień Ojca to czas, w którym powinniśmy celebrować mężczyzn, dzięki którym potrafimy funkcjonować w dorosłym świecie. Dla dzieci jest to dzień okazywania wdzięczności ojcom, a dla dorosłych jest to dzień, w którym możemy pokazać, że bardzo kochamy i doceniamy ciężką pracę ojców i mężów w naszym życiu. Istnieje wiele sposobów na uczczenie naszych ojców, jednak każdy z nich jest wyjątkowy i nie istnieje prezent idealny, który możemy podarować każdemu z nich. Może to być drogi prezent i może być to czas spędzony na wspólnej herbacie. Najważniejsze jest to, aby przypomnieć im w tym dniu, że są niezastąpieni.