Kraków Stare Miasto: Najlepsze Hotele w Centrum Miasta

Kraków Stare Miasto: Najlepsze Hotele w Centrum Miasta

Hotel Cracovia

Hotel Cracovia jest jednym z najbardziej znanych i lubianych hoteli w centrum Krakowa. Położony jest w samym sercu Starego Miasta, na Rynku Głównym, tuż obok Wawelu. Hotel oferuje swoim gościom wyśmienite usługi w niezwykłym otoczeniu.

Hotel Cracovia oferuje swoim gościom wiele luksusowych udogodnień, takich jak bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restauracja, bar i basen. Pokoje są zaopatrzone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój posiada łazienkę z wanną lub prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Kościoła Mariackiego. Jest to kameralny i elegancki hotel typu „boutique”, który oferuje swoim gościom wygodne i luksusowe pokoje w przystępnych cenach.

Hotel Wyspiański oferuje swoim gościom luksusowe udogodnienia, takie jak dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, restauracja, bar i siłownia. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępne 24 godziny na dobę.

Hotel Neri

Hotel Neri jest kolejnym świetnym hotelu w centrum Krakowa, położonym niedaleko Rynku Głównego. Jest to luksusowy i ekskluzywny hotel, oferujący swoim gościom znakomitą obsługę i luksusowe udogodnienia.

Hotel Neri oferuje swoim gościom wiele udogodnień, takich jak dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, restauracja, bar i centrum fitness. Pokoje są wyposażone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój posiada łazienkę z wanną lub prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest także wyposażony w kominek salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Stary

Hotel Stary leży w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Wawelu. Jest to przytulny hotel, oferujący swoim gościom wygodne i przystępne cenowo pokoje.

Hotel Stary oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i centrum fitness. Pokoje są wyposażone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon i aneks kuchenny, a także pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Pod Różą

Hotel Pod Różą położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Rynku Głównego. Jest to mniejszy, ale piękny hotel, oferujący swoim gościom niezapomniany wypoczynek w niezwykłym otoczeniu.

Hotel Pod Różą oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i centrum spa. Pokoje posiadają telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z wanną lub prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Pod Roza

Hotel Pod Roza jest kolejnym ciekawym hotelem w centrum Krakowa, znajdującym się tuż obok Rynku Głównego. Jest to bardzo przytulny i wygodny hotel, oferujący swoim gościom przystępne ceny i wyjątkową atmosferę.

Hotel Pod Roza oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i centrum spa. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Novotel Kraków Centrum

Hotel Novotel Kraków Centrum położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Kościoła Mariackiego. Jest to luksusowy i przestronny hotel, oferujący swoim gościom najwyższej jakości usługi w przystępnej cenie.

Hotel Novotel Kraków Centrum oferuje swoim gościom wiele luksusowych udogodnień, takich jak dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, restauracja, bar i centrum fitness. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój posiada łazienkę z wanną lub prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Grand

Hotel Grand znajduje się w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Wawelu. Jest to luksusowy i elegancki hotel, oferujący swoim gościom ekskluzywne usługi w przystępnej cenie.

Hotel Grand oferuje swoim gościom wiele luksusowych udogodnień, takich jak dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, restauracja, bar i basen. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Wielopole

Hotel Wielopole położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Rynku Głównego. Jest to kameralny i przytulny hotel, oferujący swoim gościom wygodne i przystępne cenowo pokoje.

Hotel Wielopole oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i siłownię. Pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój posiada łazienkę z wanną lub prysznicem, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Fortuna

Hotel Fortuna znajduje się w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Rynku Głównego. Jest to nowoczesny i przytulny hotel, oferujący swoim gościom wygodne i przystępne cenowo pokoje.

Hotel Fortuna oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i salę gimnastyczną. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Hotel Copernicus

Hotel Copernicus położony jest w samym sercu Starego Miasta, tuż obok Kościoła Mariackiego. Jest to luksusowy i elegancki hotel, oferujący swoim gościom wygodne i luksusowe pokoje w przystępnych cenach.

Hotel Copernicus oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi, restaurację, bar i centrum spa. Pokoje są zaopatrzone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych. Łazienki są wyposażone w wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępna 24 godziny na dobę.

Kraków Stare Miasto oferuje swoim gościom wiele luksusowych hoteli w centrum miasta. Każdy z tych hoteli oferuje luksusowe udogodnienia, takie jak dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, restauracja, bar i centrum spa. Pokoje są wyposażone w telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienki z wanną lub prysznicem. Do dyspozycji gości jest także wygodny salon, aneks kuchenny i pralnia, dostępne 24 godziny na dobę. Bom wstęp do luksusowego i przytulnego pobytu w centrum Krakowa.