Szklanka mąki w przepisach

Szklanka mąki jest bardzo powszechnym widokiem w większości kuchni. Służy do zagęszczania sosów, robienia pieczywa i ciastek oraz jako powłoki do smażonych potraw. Mąka jest wykonana z mielenia jądra pszenicy w drobny proszek. Rodzaj pszenicy używanej do robienia mąki określa rodzaj mąki. Istnieją cztery główne rodzaje pszenicy: twarda czerwona zima, twarda czerwona sprężyna, miękka biel i durum. Twarda czerwona pszenica zimowa jest najczęstszym rodzajem pszenicy stosowanej w Stanach Zjednoczonych.

Mąka jest bardzo odżywcza

Ma wysoką zawartość białka i służy do produkcji pieczywa, bułek i innych produktów drożdży. Hard Red Spring Pszenica ma nieco wyższą zawartość białka niż twarda czerwona pszenica zimowa. Służy do robienia lżejszego chleba i ma drobniejszą konsystencję. Miękka biała pszenica ma najniższą zawartość białka w czterech głównych typach pszenicy.

W jakich przepisach można znaleźć mąkę

Służy do robienia ciast, ciast, krakersów i ciastek. Durum pszenica jest najtrudniejsza z czterech głównych rodzajów pszenicy. Służy do robienia makaronu i mąki semoliny. Mąka jest również klasyfikowana według tego, ile zawiera jądro pszenicy. Mąka pełna pszenna zawiera wszystkie części jądra pszennego, podczas gdy biała mąka usunęła otręby i zarodki. Mąka chlebowa jest rodzajem białej mąki, która ma wyższą zawartość białka niż mąka uniwersalna, podczas gdy mąka z ciasta ma niższą zawartość białka.

Szklanka mąki jako dekoracja

Mąka jest składnikiem wielu przepisów, ale można ją również stosować. Jest coś tak satysfakcjonującego w oglądaniu szklanego słoika wypełnionego mąką. To jak patrzenie na duży stos śniegu lub chmury. Jest po prostu tak czysty i biały. A kiedy go wylewasz, to jak oglądanie wodospadu. Mąka jest jednym z najważniejszych składników pieczenia, a także jedna z najbardziej wszechstronnych. Możesz go użyć do robienia chleba, ciast, ciastek, ciast, ciastek i wielu więcej. Niezależnie od tego, czy używasz mąki wszechstronnej, czy samowystarczalnej mąki, wyniki będą pyszne.

Mąka jest podstaw wypieków

Jeśli chodzi o pieczenie, mąka jest podstawą, na której zbudowano wszystko inne. Bez tego ciasta byłyby gęste i suche, chleb byłby twardy i żuty, a ciasteczka byłyby płaskie i kruche. Ale z mąką możesz tworzyć lekkie, puszyste i delikatne wypieki, które z pewnością zadowolą. Więc następnym razem, gdy będziesz w kuchni, nie bój się eksperymentować z mąką. Spróbuj dodać go do swoich ulubionych przepisów lub użyć go na nowy i kreatywny sposób. Szklanka mąki jest rodzajem pomiaru stosowanego w pieczeniu.
Jedna filiżanka mąki uniwersalnej jest równa 8 uncji lub 1/2 funta.