Kącik kawowy

Kącik kawowy – dołącz sprzedaż kawy na wynos do swojego biznesu

Popularność kawy stale rośnie. Dziś mało kto potrafi wyobrazić sobie dzień bez tego napoju. Przy tym wielu konsumentów oczekuje możliwości zakupu kawy w miejscach, w których do niedawna jej nie spotykaliśmy. Zatem jeśli planujesz rozwinięcie swojego biznesu, koniecznie rozważ wzbogacenie go o profesjonalny kącik kawowy z nowoczesnym ekspresem do kawy!

Podsumowanie:

  • Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia „na miasto” i niezatrzymania się po kubek ulubionej kawy. To trend, który możesz – i powinieneś – wykorzystać w swoim biznesie.
  • Włączenie sprzedaży kawy na wynos do oferty lokalu jest teraz prostsze niż kiedykolwiek – dzięki opcji wydzierżawienia gotowego kącika kawowego.
  • Dzierżawa kącika kawowego jest usługą proponowaną między innymi przez Tchibo Coffee Service. Firma oferuje ponadto bezpłatny montaż, wsparcie serwisu technicznego i dostęp do wysokiej jakości kawy w większości niedostępnej w sprzedaży detalicznej.

Kącik kawowy – z czego się składa?

W profesjonalnym kąciku kawowym znajduje się przede wszystkim automatyczny ekspres do kawy i akcesoria niezbędne do przygotowania napoju na wynos (kubki jednorazowe, wieczka, mieszadełka, cukier w saszetkach, syropy smakowe i topping mleczny). Mieści się w nim również kosz na odpadki – dla maksymalnej wygody klientów, a także telemetria, czyli system gromadzenia danych o liczbie i rodzajach napojów wydanych w stoisku – to z kolei daje Ci możliwość analizowania trendów w sprzedaży kawy. Całość przyjmuje postać niedużego, schludnego i nowoczesnego mebla, który z łatwością umieścisz w swoim lokalu, również w ciągu szafek.

Jak wykorzystać kącik kawowy w swojej firmie?

Przede wszystkim ustaw go w odpowiednim miejscu. Może tuż przy wejściu do lokalu? Niech aromatyczny zapach świeżo zmielonych ziaren od razu trafi do klienta i zachęci go do zakupu napoju. Zadbaj o dostęp do wysokiej jakości kawy, dopasowanej do specyfiki Twojej firmy; sprawdzi się zarówno 100-procentowa Arabika, jak i jej mieszanka z Robustą. Kącik kawowy będzie spełniał swoją funkcję, jeśli pozostanie zadbany – czysty, kompletnie wyposażony i gotowy do błyskawicznego użycia przez klienta. Pamiętaj o tym!

Jak pozyskać kącik kawowy dla celów biznesowych?

Z myślą o potrzebach przedsiębiorców z branży gastronomicznej i handlowej coraz więcej marek oferuje gotowe rozwiązania w postaci kącika kawowego. Taką usługę znajdziesz na przykład u Tchibo Coffee Service – lidera w segmencie kawowych rozwiązań dla firm. W ramach współpracy otrzymujesz od firmy profesjonalne stoisko kawowe „Coffee To Go” z gwarancją bezpłatnego montażu, a także wsparcie serwisu technicznego, dostęp do wysokiej jakości kawy ziarnistej oraz doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu i wyposażenia kącika. Jak widzisz, pozyskanie go jest łatwiejsze niż się wydaje!

 

Artykuł sponsorowany