salon samochodowy Białystok

Wybierając luksusowe auto stawiamy na BMW

Jak pokazuje podsumowanie sprzedaży aut klasy premium z początku 2021 roku, Polacy najchętniej wybierają luksusowe pojazdy marki BMW. Sukces tego niemieckiego koncernu na polskim rynku jest wyraźnym sygnałem, że w naszym kraju rośnie liczba osób dążących do posiadania niezawodnych dóbr luksusowych o wysokiej renomie. Nadal jest ich mniej niż na zachodzie Europy – w Niemczech, czy we Włoszech, jednak popyt na samochody klasy premium wyraźnie się zwiększa.

Polacy uwielbiają niemieckie samochody. Są one przejawem dobrobytu i podkreśleniem komfortowego stylu życia. Nowe luksusowe auto to synonim sukcesu. Siadając za jego kierownicą można poczuć się naprawdę wyjątkowo i wyróżniać na tle innych kierowców. Skieruj swoje kroki do autoryzowanego salonu samochodowego w Białymstoku, aby poznać pełną ofertę ekskluzywnych aut marki BMW. Sprawdź https://bialystok.bmw-autofus.pl/. Kultowy samochód z mocnym silnikiem i dobrym zawieszeniem pozwoli Ci na nieograniczone poznawanie miasta oraz jego okolic.

Dlaczego niemieckie auta cieszą się tak dużą sympatią?

Obecne pokolenie 30-latków i 40-latków wychowywało się na przełomie wieków. Ten okres był bardzo dynamiczny w dziejach naszego kraju. Przemiany społeczne, kulturalne i gospodarcze wywarły ogromny wpływ na styl życia tego pokolenia. Pierwsze roczniki wychowane w Polsce po roku 1989 dojrzewały w przeświadczeniu, że ciężką pracą i marzeniami można osiągnąć naprawdę wiele, a determinacja przełoży się na dobre życie i zapewni możliwość spełniania marzeń. Obecnie posiadając kapitał wolą go inwestować i zamieniać w dobra podkreślające styl życia i przynależność do określonej klasy społecznej. Znaczenie ma również podejście pragmatyczne wiążące produkt klasy premium z niezawodną jakością i świetnymi parametrami.

Zakup nowego BMW pozwala podkreślić cenione wartości oraz wzmacnia wizerunek. Nabycie auta klasy premium pozwala skupić się na zaletach płynących z podróżowania. Komfortowa, świetnie wygłuszona kabina i wygodne klimatyzowane fotele to marzenie każdego kierowcy spędzającego długie godziny za kierownicą. Szczególnie podczas podróżowania w tak czarującym miejscu jak Podlasie warto postawić na niezawodny samochód.

Polacy najchętniej wybierają BMW serii 3

Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest samochód BMW serii 3. A jakie są zalety słynnej „trójki”? W 1998 roku na rynek trafiła nowa generacja tego auta – E46. Produkowana aż do roku 2007. To ona zapewniła temu modelowi status auta kultowego, które stało się marzeniem wielu kierowców, ponieważ przez wiele lat znajdowało się w pierwszej dziesiątce najlepszych samochód według cieszącego się dużym zaufaniem magazynu „Car and Driver”.

Obecnie w sprzedaży jest już siódma generacja tego samochodu dostępna na rynku od 2021 roku. To auto niezwykle komfortowe, o zwiększonych wymiarach względem swoich poprzednich wersji, a przy tym bogato wyposażone. Zakup BMW serii 3 to świetna inwestycja, ponieważ samochody tej niemieckiej marki tracą z biegiem lat niewielki procent swojej wartości. Dzięki renomie producenta zyskujemy nie tylko niezawodny samochód, ale również świetny sposób na inwestycję kapitału.

Odwiedź salon samochodowy w Białymstoku i wyrwij się z miasta

Luksusowe auto z autoryzowanego salonu samochodowego pozwoli Ci bez przeszkód dotrzeć w odległe destynacje. Wybierając nowe BMW zyskujesz nie tylko niezwykłe osiągi, komfort i niezapomniane emocje. Te samochody przyciągają spojrzenia. Są marzeniem dla wielu fanów motoryzacji, więc z pewnością nie pozostaniesz niezauważony na drodze. Te cechy sprawiają, że siadając za kierownicą takiego samochodu naprawdę poczujesz różnicę względem innych aut. Wycieczka za miasto zamieni się w prawdziwą przygodę, a emocje zaczną się już w momencie, gdy uruchomisz silnik tego kultowego niemieckiego samochodu.