quady

Top 3 bestsellery quadów ATV

Bezkonkurencyjnym faworytem naszych klientów są quady przeprawowe najwyższej klasy. Decydują się na nie wprawieni kierowcy, który dużą uwagę przykładają do mocy silnika, a także prędkości jaką są w stanie nimi rozwinąć. Poznaj top 3 quady marki CF MOTO.

  1. C FORCE 450 LONG EFI T3

W roku 2015 był to top 1 wybór zarówno osób szukających maszyny do wykonywania brudnej roboty, jak i tych, którzy postawili na jazdę rekreacyjną i zabawę. Dostępny w wersji LONG i SHORT, choć do LONG zdobył większą popularność. To 330 kilogramowa maszyna, z jednocylindrowym i czterosuwakowym typie silnika. Elektryczny start, maksymalna moc (23,5 kW/32 KM) i 4WD z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego mogły zaważyć o tym, dlaczego to właśnie ten model stał się bestsellerem.

  1. C FORCE 520 EFI

Na drugim miejscu jest model, który zrobił furorę rok później. Agresywniejszy z wyglądu, bo w kolorze czerwonym, kontrastujący do niebieskiego poprzednika. Jego atutami z pewnością jest jego dynamika, solidne wykonanie, a także mocny silnik – 495 cc., jednocylindrowy, czterosuwakowy i chłodzony wodą. Kupujący kierujący się mocą silnika z pewnością byli pod wrażeniem jego maksymalnej mocy – 29 kW/40 KM. Wyposażony w amortyzatory gazowe, wspomaganie kierownicy oraz wciągarkę wraz z kulą haka holowniczego i złącze do przyczepy z pewnością nieraz wyręczył swojego właściciela w najcięższym zadaniu.

  1. C FORCE 450 EFI EPS

Trzeci bestseller poza kolorem czarnym, dostępny jest także pomarańczowy. Można powiedzieć, że konsumenci poza stawianiem na jakość pojazdu, zwracają nadal uwagę na walory estetyczne. Oczywiście to nie wszystko co ten model oferuje. To także numer jeden wśród kierowców, którzy poza zabawą wykorzystywali ten pojazd do zadań specjalnych. Jego maksymalna moc to 23,5 kW/32 KM, silnik jednocylindrowy, 400 cc. Wyposażony w podwójne wahacze z regulacją amortyzatorów i tarczowe, hydrauliczne hamulce.

Jako że każdy z wyżej opisanych quadów jest czterokołowcem przeprawowym, dostosowane są do dłuższych wypraw, a więc mają więcej miejsca na bagaże. Odpowiedziały więc na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Łączą w sobie funkcje pojazdów do zabawy i rekreacji, do pracy i trudnych zadań, a także przewoźników większej ilości przedmiotów. Sprostały więc oczekiwaniom kierowców o zróżnicowanych potrzebach, pozostając praktycznymi i bezpiecznymi.