Ożarów Mazowiecki domy

Szukasz domu? – sprawdź ofertę w Ożarowie Mazowieckim

Mieszkanie w dużym mieście ma swoje plusy, ale jeśli chce się odpocząć od typowego dla dużego miasta zgiełku, warto wybrać nieco mniejsze miasta. Taki wyborem może być na przykład Ożarów Mazowieckim. Choć należy on do aglomeracji warszawskiej, jest małym miastem, które otaczają lasy i pola. Można liczyć tu na większą ciszę i spokój, na nieco wolniejsze tempo życia. To sprawia, że okolica ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Ożarów Mazowiecki – domy. Dlaczego warto tu zamieszkać?

Ożarów Mazowiecki  to miasto, które jest położone w województwie mazowieckim w powiecie warszawskim zachodnim, na równinie Łowicko – Błońskiej nad Kanałem Ożarowskim. Należy do aglomeracji warszawskiej, posiada dobry dojazd do Centrum Warszawy. Dobra i bliska z centrum Warszawy lokalizacja sprawia, że droga z domu do pracy nie powinna przysparzać większych problemów. To część stolicy położona blisko Kampinoskiego Parku Narodowego i licznej zieleni, sprawia, że mieszka się tu przyjemnie i spokojnie. Szukasz mieszkania w tej okolicy? Więcej informacji można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę frazę kluczową: Ożarów Mazowiecki – domy.

Ożarów Mazowiecki – domy. Inwestycje lokalowe

W Ożarowie zostało zrealizowanych wiele inwestycji lokalowych. To w dużej mierze domki jedno lub wielorodzinne. Umieszczone w dobrych lokalizacjach miasta oferują zarówno ciszę i zieleń, jak i dobrą komunikację z innymi częściami miasta. Miasto stale się rozwija, c sprawia, że na jego terenie są planowane kolejne inwestycje tego typu.

Wykonawcy to ludzie z dużym doświadczeniem. Dobierają materiały w taki sposób, aby ja najdłużej służyły mieszkańcom, zapewniając im komfort i wygodę użytkowania domów i mieszkań.

Obecnie szykowane są następujące inwestycje: Osiedla Imbirowa, Duchnica i Kościuszki. Osiedle Imbirowa, które jest zlokalizowane w Duchnicach, na ulicy Imbirowej. Będzie osiedlem zawierającym 67 segmentów rozłożonych w 4 niezależne od siebie osiedla. Projekt ma być oddany w drugim kwartale przyszłego roku.

Osiedle Duchnicka, położone w Ołtarzewie na ulicy Miłej. Będzie to 20 lokali w szeregowej zabudowie, które mają być oddane już w trzecim kwartale tego roku.

Osiedle Kościuszki, zlokalizowane w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Kościuszki 11D. Mają to być 24 lokale w bliźniaczej zabudowie. Realizacja zakończyła się w trzecim kwartale 2021 roku.

Podobne inwestycje już zakończonych osiedli to: Osiedle Wiśniowa, Poniatowskiego, Kilińskiego, Szczepy, Kubusia Puchatka, czy Mickiewicza.

Inwestycje są dostosowywane do wymagań rynkowych, z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb lokatorskich. Dlatego też przestrzeń wytyczonych ogródków ma miejsce na teraz, jak również część do własnego zagospodarowania, na przykład jako miejsce dla dzieci.