wypożyczalnia gastronomiczna warszawa

Sprzęty z wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie. Co można w niej wynająć?

Wypożyczalnia gastronomiczna w Warszawie oferuje sprzęty, zastawę stołową i inne przedmioty przydatne w czasie organizacji imprez. Dostępne w niej urządzenia i naczynia są niezbędne do podawania potraw w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki wypożyczalni firmy i osoby prywatne nie muszą już zapraszać swoich gości wyłącznie do restauracji. Imprezę można zorganizować nawet pod namiotem lub w swoim ogrodzie. Jakie urządzenia i naczynia są dostępne w wypożyczalni gastronomicznej?

Wypożyczalnia gastronomiczna w Warszawie – oferta sprzętów

W przypadku, gdy chce się zorganizować imprezę masową lub duże przyjęcie rodzinne, z pomocą przychodzi wypożyczalnia gastronomiczna. Warszawa to miasto zamieszkiwane przez ponad milion ludzi, dlatego pomimo dużej liczby sali weselnych, restauracji i hoteli, nie zawsze możliwe jest znalezienie wolnego miejsca na organizację imprezy. Dzięki sprzętom z wypożyczalni, przyjęcie komunijne, kameralne wesele lub większe spotkanie urodzinowe można zorganizować we własnym ogrodzenie, na działce itp.

W wypożyczalni sprzętów gastronomicznych na klientów czekają grille, kuchnie mobilne, wędzarnie, ekspresy do kawy, a także bemary do podgrzewania mięs, ryb, warzyw na ciepło, kasz itp. Dodatkowo oferta podgrzewaczy obejmuje kociołki na zupy, dzięki którym można zadbać o odpowiednią temperaturę pierwszego dania.

Z pomocą sprzętów dostępnych w wypożyczalni możliwe jest gotowanie zarówno pod dachem na wynajętej sali, jak i na świeżym powietrzu. W razie potrzeby wybrane urządzenia można podłączyć do agregatu, który zapewni im odpowiednie zasilanie.

Talerze, sztućce i znacznie więcej!

Wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa oferuje swoim klientom możliwość wynajęcia pełnej zastawy stołowej. Znajdzie się w niej talerze płytkie, głębokie i deserowe, półmiski, salaterki, pojemniki do mini deserów oraz przekąsek w stylu finger food. Dodatkowo w ofercie dostępne są sztućce niezbędne do jedzenia sałatek, dań głównych, deserów i innych posiłków.

Jeśli klient wypożyczalni jest chce zorganizować imprezę plenerową, czekają na niego również stoły piknikowe i inne meble. Stoły i krzesła do wypożyczenia są odpowiednie także na imprezy organizowane pod dachem. Dzięki nim można zwiększyć liczbę miejsc dla gości w hotelowej sali konferencyjnej, w firmowej kantynie lub na terenie szkoły, która organizuje rodzinny piknik dla uczniów i ich krewnych. Meble z wypożyczalni można uzupełnić o pasujące do nich obrusy i serwety, które sprawiają, że sala dla gości prezentuje się elegancko w czasie ważnych uroczystości.