termosy reklamowe

Rosnąca popularność termosów reklamowych

Silny i rozpoznawalny brand, to nie tylko produkt bądź usługa, którą oferujemy. Oczywiście jest, to serce firmy, jednak przy tak konkurencyjnym rynku, klienci chcą czegoś więcej niż tylko tego, za co płacą. Chcą się czuć wyróżnieni. Doskonałym pomysłem, by podkreślić prestiż marki, a przy okazji docieplić jej wizerunek są gadżety z logiem firmy, takie jak choćby długopisy, notesy czy termosy reklamowe.

Popularność gadżetów reklamowych

W budowaniu marki ważne jest, by klient czuł, że obcuje z nią częściej niż tylko w trakcie pracy. Oczywiście dla niego, nie będzie, to z zasady miało żadnego znaczenia. Z tego powodu firmy tak chętnie sięgają po drobne gadżety. W tym wypadku stosunek wartości do ceny jest często niedoceniany. Inwestując relatywnie niewielkie koszty w produkt, który sprezentujemy klientowi, możemy uzyskać coś o wiele wartościowszego – rozpoznawalność marki. Sięgając kilkadziesiąt razy dziennie po długopis czy termos z logiem firmy, niemal podświadomie i bezwiednie, wyciskamy sobie je w umyśle. W momencie, kiedy stoimy przed wyborem zakupowym i porównujemy kilka produktów różnych marek, wybór tej, która towarzyszy nam codziennie wydaje się naturalny i bezpieczny. Przykład firmy wykonującej tego typu gadżety możecie znaleźć tutaj: http://www.biznes-druk.pl/artykuly-reklamowe/termosy-piersiowki-bidony

Termosy reklamowe

Wciąż największą popularnością mini gadżetów cieszą się przede wszystkim długopisy, smycze czy pendrive. Coraz modniejszymi stają się ostatnich czasach termosy reklamowe. Większa świadomość ludzi odnośnie nawyków żywieniowych sprowadza się do tego, że przykładamy szczególną uwagę, do tego, co jemy i pijemy. Coraz częstszym widokiem są osoby trzymające własny termos nie tylko w górach, ale i w drodze do biura czy szkoły. To doskonałe miejsce do zagospodarowania dla firm chcących zwiększyć swoją obecność w życiu klienta.

Mnogość termosów, kubków i bidonów reklamowych

Dla wielu termos kojarzy się z górami, a bidon z rowerowymi eskapadami. W obecnych czasach niemal na każdej stacji benzynowej możemy kupić kubek termiczny czy termos. Producenci tych produktów prześcigają się w wariantach, jakie są w stanie zaoferować potencjalnym klientom. Takie podejście wymusza i na firmach tworzących gadżety reklamowe, poszerzenie oferty o kolejne modele i produkty, na które później można nanieść logo firmy. Jeśli potencjalny odbiorca nie jest powiązany z pieszymi wędrówkami, nie musimy aż tak bardzo przykładać wagi do aspektów technicznych produktu. Czym innym jest termos do biura, a czym innym na wyprawę w wysokie góry. Zakładamy z dużą dozą prawdopodobieństwa, że ten drugi postara się o produkty firm specjalizujących się wyłącznie w tym segmencie. Nie zwalnia nas, to jednak ze świadomego wyboru oferowanego przez nas produktu.

Termosy reklamowe z grawerem

Tego typu produkty stwarzają szerokie pole do popisu dla kreatywności tak zleceniobiorców, jak i tych, którzy mają grawer przygotować. W dobie tak szybko rozwijającej się technologii ciężko jest postawić wyzwanie, któremu firmy specjalizujące się w grawerowaniu, nie byłyby w stanie sprostać. Jeśli chodzi o znakowanie, wciąż najczęstszym wyborem jest grawer laserowy. Wyróżnia się elegancją i trwałością, a precyzja, z jaką jest w stanie znakować produkty, sprawia, że niemal każde logo będzie świetnie wyglądało w tego typu odsłonie.

Główna zaleta inwestycji w termosy i inne gadżety reklamowe

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak rozszerzać świadomość marki w oczach klientów, świetnym pomysłem są gadżety reklamowe. Ich uniwersalność sprowadza się do tego, że towarzyszą nam niemal na każdym kroku, co prowadzi do naturalnego oswajania się z klientem. W końcu jak pokazują liczne badania, najczęściej sięgamy po produkty firm sprawdzonych i znanych. Godnymi polecenia produktami są bidony, kubki termiczne czy termosy reklamowe jako odpowiedź, na coraz bardziej rosnące wymagania klientów.