Najlepsze izolacje

Najlepsze izolacje

Właściwa izolacja domu pomaga znacząco zmniejszyć straty ciepła, obniżyć rachunki za energię, a także zwiększyć komfort użytkowania budynku. Firma Isover, producent materiałów izolacyjnych, nagradza wykonawców systemów ociepleń budynków, zapraszając ich do udziału w specjalnym programie Mistrzowie Izolacji. 

Najlepsze izolacje nagrodzone

W programie Isover za zakupy nowoczesnych materiałów termoizolacyjnych przyznawane są punkty, które następnie można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Bonusami są m.in. specjalistyczne narzędzia, ubrania robocze Pierre ISOVER Collection, sprzęt elektroniczny, urządzenia AGD, czy vouchery prezentowe. Superciepłe izolacje to także szansa na wakacje w ciepłych krajach. Nagrodą główną w programie „Mistrzowie Izolacji” jest pobyt na Korfu, Majorce lub w Turcji.

Nowoczesne materiały termoizolacyjne pomagają obniżyć koszty

Najlepsze materiały izolacyjne marki Isover pomagają obniżyć koszty ogrzewania lub wychłodzenia budynku aż o 40 procent. Dzięki temu, nawet cienka izolacja termiczna pomoże zredukować rachunki za energię. Najlepsza nowoczesna izolacja termiczna zainstalowana w budynku nie tylko pomaga utrzymać w pomieszczeniach przyjemną temperaturę przez cały rok, ale też przekłada się na wymierne oszczędności.

Zastosowanie materiałów izolacyjnych to większy komfort i ochrona środowiska

Materiały izolacyjne pozwalają stworzyć we wnętrzach zdrowy klimat. W odpowiednio ocieplonych pomieszczeniach jest ciepło, ale nie ma wilgoci, nie powstaje więc pleśń i nie tworzą się grzyby. Mniejsze zużycie energii zmniejsza także emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Izolując budynki dbamy więc o środowisko naturalne.

Izolacja rur centralnego ogrzewania i ciepłej wody

Odrębny temat to izolacja rur CO. Co musimy wiedzieć o izolacji termicznej rur? Systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody wymagają odpowiedniej izolacji. W ten sposób nie tylko ograniczymy straty ciepła, a także ochronimy rury przed uszkodzeniem.

Szybki przegląd nowoczesnych materiałów izolacyjnych pozwoli nam wybrać najlepsze rozwiązanie. Każdy zakup produktów marki Isovet to kolejny punkt w programie „Mistrzowie izolacji” i nowa szansa na nagrodę. Jeśli zastanawiamy się jaki materiał wybrać do termoizolacji i który z materiałów izolacyjnych ma najlepsze właściwości, z pewnością warto rozważyć rozwiązania marki Isover.