Mieszkania z rynku pierwotnego w Ząbkach

Zakup mieszkań z rynku pierwotnego potrafi być bardzo utrudniony przez inwestorów, którzy potrafią wykupywać je w ogromnych ilościach licząc na zyski z ich odsprzedaży bądź wynajmu. Aby zakupić mieszkanie warto więc zainteresować się nie tylko największymi miastami takimi jak stolica Polski, Warszawa, ale też spojrzeć na ich przedmieścia. Budowane są tam kameralne osiedla, na których jest łatwy dostęp do mieszkań z rynku pierwotnego.

Mieszkanie w Ząbkach z rynku pierwotnego

Obecne trendy w rozwiniętych państwach takich jak Polska mówią o tym, że coraz więcej osób decyduje się na wyprowadzkę z dużych miast i przeprowadza się albo na ich przedmieścia albo do ościennych, mniejszych miejscowości. Ten trend widoczny jest również w Warszawie i spowodował on rozwój na przykład Ząbek. Ząbki to miasto położone około 10 kilometrów od centrum Warszawy, które sąsiaduje z dzielnicą Targówek oraz Rembertów i jest położone niedaleko Pragi-Północ oraz Pragi-Południe. Jest to więc dość atrakcyjna lokalizacja połączona z miastem poprzez kolej, komunikację miejską i w niedalekiej odległości od stacji drugiej linii metra.

Jeśli chcemy zdecydować się na zakup własnych czterech ścian właśnie tam warto w wyszukiwarkę wpisać frazę „mieszkanie ząbki rynek pierwotny”. Znaleźć tam można oferty deweloperów, którzy chętnie budują tam nowoczesne osiedla przyjazne rodzinom i nie tylko. Jest to naprawdę ciekawa oferta, gdyż Ząbki rozwijają się bardzo dynamicznie i mają naprawdę bogatą infrastrukturę. Znajdziemy tam sklepy każdej wielkości od małych osiedlowych żabek, czy innych sklepików przez supermarkety po sklepy wielkopowierzchniowe. Niedaleko znajdują się też galerie handlowe, wielkie sklepy meblowe czy też hurtownie z żywnością. Do tego nie ma tam problemu z dostępnością szkół, przedszkoli, przychodni czy też obiektów sportowych.

Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie z rynku pierwotnego w Ząbkach?

Inwestycja w mieszkanie z rynku pierwotnego otwiera przed nami bardzo dużo możliwości. Po pierwsze urządzenie takiego lokum w zgodzie z naszymi oczekiwaniami nie niesie ze sobą męczącego remontu i możemy dowolnie doprowadzić je do oczekiwanego stanu. Nowe budownictwo zapewnia również bardzo dobrą izolację oraz wentylację, dzięki czemu nie ma problemu ze zbyt niską lub wysoką temperaturą panującą zimą lub latem. Przejęcie mieszkania w stanie deweloperskim daje również możliwość urządzenia go pod wynajem, co również może być pewnym sposobem na zarobek. Przedmieścia Warszawy robią się coraz bardziej popularne i wraz ze zmniejszeniem dostępnej powierzchni w samym mieście będą jeszcze mocniej rozchwytywane niż teraz.