salon alfa romeo

Jesienna promocja w salonie Alfa Romeo

W tym sezonie salon Alfa Romeo przychodzi do klientów z jesienną promocją. Jeśli marzy Ci się nowy samochód popularnej włoskiej marki, nie musisz nawet wychodzić z domu. Salony Alfa Romeo proponują sezonową ofertę leasingu, którą objęte są zarówno nowe, jak i używane samochody. A wszystkie formalności możesz teraz załatwić zdalnie!

Z salonu Alfa Romeo wprost do domu

Teraz każdy z klientów ma możliwość skorzystać z finansowania zakupu samochodu w ramach „Promocji Jesiennej” – kredytu lub oferty leasingowej. Salony Alfa Romeo oferują minimum formalności, które można załatwić bez wychodzenia z domu. Klienci mogą oszczędzić sporo czasu, dzięki szybkiej decyzji leasingowej lub kredytowej oraz możliwości pełnej konfiguracji wymarzonego nowego samochodu Alfa Rome w domowym zaciszu.

Oferta salonów Alfa Romeo dla firm

„Promocja Jesienna” oferuje przedsiębiorcom korzystną niską miesięczną opłatę leasingową, która przekłada się na atrakcyjny koszt całkowity leasingu. W ramach oferty promocyjnej salony proponują ciekawe pakiety ubezpieczeniowe, w tym między innymi możliwość wyboru ubezpieczenia komunikacyjnego z oferty Leasys Polska Sp. z o.o. oraz zdalnego wsparcia usługami MOPAR. Korzystających z jesiennej oferty salonu Alfa Romeo obowiązuje ubezpieczenie Bezpieczny Leasing lub GAP, czyli ubezpieczenie straty finansowej, chroniących klienta w przypadku wystąpienia szkody całkowitej podczas użytkowania samochodu.

Promocja z salonu Alfa Romeo również dla osób fizycznych

Fani włoskiej motoryzacji mogą także skorzystać z oferty atrakcyjnego kredytu na zakup nowej lub używanej Alfy Romeo. Salon może zaproponować klientom oprocentowanie na poziomie już od 4,49% oraz okres spłaty od 12 do 72 miesięcy. Biorąc pod uwagę fakt, że przy zakupie kredytowanym nie jest wymagana wpłata własna, a kredyt na nowy samochód można połączyć z rabatami oferowanymi przez konkretny salon Alfa Romeo, „Promocja Jesienna” staje się niezwykle atrakcyjna.

Wizyta online w salonie Alfa Romeo

Wszystkie formalności związane z kredytem lub leasingiem załatwiane są drogą cyfrową, z korzyścią dla środowiska. Dokumenty, które klient otrzymałby wydrukowane podczas wizyty w salonie Alfa Romeo, może także uzyskać w formie elektronicznej. Zawarte umowy kredytowe lub leasingowe potwierdzane są podpisem elektronicznym złożonym przez klienta oraz FCA Bank i trafiają finalnie na wskazany adres mailowy. Klienci mają więc możliwość wyboru: mogą skonfigurować swój wymarzony samochód i wybrać egzemplarze dostępne od ręki online albo znaleźć najbliższy salon Alfy Romeo i udać się na spotkanie z dealerem, który doradzi najkorzystniejszą ofertę.