rzęsy

Jak uzyskać trwały i piękny wygląd oczu dzięki laminacji rzęs

Czym jest laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs to zabieg poprawiania ich wyglądu. Polega na nałożeniu na rzęsy, specjalnego produktu, który wygładzi je, wzmocni i usztywni. Rezultatem jest piękna, trwała stylizacja rzęs oraz wyjątkowy wygląd i wzmocnienie twojego spojrzenia. Efekt laminacji utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Produkt, który nałożysz na rzęsy jest całkowicie bezpieczny, hipoalergiczny i wolny od silikonu.

Korzyści z laminacji rzęs

Laminowanie rzęs jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Jest szybkie i łatwe w wykonaniu, nie zajmuje zbyt wiele czasu a jego efekt jest natychmiastowy. Zabieg laminacji jest bezpieczny dla Twoich rzęs i skóry wokół oczu, także w przypadku osób noszących szkła kontaktowe, czy też noszących soczewki.

Etap przygotowania do laminacji rzęs

Nawet przed wykonaniem profesjonalnego zabiegu laminowania rzęs, samodzielnie możesz zadbać o ich zdrowy wygląd. Przede wszystkim powinnaś oczyścić oczy i rzęsy za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego produktów. Możesz także użyć odżywki do rzęs, która zagęści je i odżywi.

Procedura laminowania rzęs

Proces laminacji jest prosty. Na początku, skóra okolic oczu, a także same rzęsy dokładnie oczyszcza się za pomocą specjalnych preparatów. Następnie, na rzęsy nakłada się odpowiedni produkt. Na koniec, za pomocą wałeczka, rzęsy są układane i stylizowane.

Przedłużenie i zagęszczenie rzęs

Podczas laminacji rzęs, można wykonać też przedłużenie ich długości. Do tego celu używa się specjalnego produktu, który nakłada się na rzęsy, a następnie utrwala. Rezultatem jest piękny, naturalny wygląd rzęs i przedłużona ich długość. Dodatkowo, podczas zabiegu można zagęścić i wzmocnić rzęsy, dzięki użyciu tej samej metody.

Podstawowe zasady pielęgnacji laminowanych rzęs

Następnie, aby utrzymać piękny efekt laminacji rzęs, należy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim, należy unikać tłustych produktów do makijażu, takich jak tusz do rzęs, lub odżywki. Oprócz tego, laminowaną rzęsy należy codziennie myć ciepłą wodą i delikatnym szamponem.

Jak często należy wykonywać zabiegi laminacji rzęs?

Częstotliwość zabiegów laminacji rzęs zależy od twojej pielęgnacji i od tego jak długo chcesz, aby efekt utrzymał się jak najdłużej. Zazwyczaj, wystarczy wykonywać zabieg co 6-8 tygodni, by cieszyć się pięknym wyglądem rzęs.

Rezultaty laminacji rzęs

Po zabiegu laminacji rzęs, jej wygląd zostaje w naturalny sposób wzmocniony i wymodelowany. Rzęsy stają się zdecydowanie grubsze, gęstsze, lśniące i bardziej elastyczne. Zabieg laminacji wpływa na wygląd rzęs w ten sposób, że daje efekt przedłużenia ich długości.

Zalety laminacji rzęs

Laminacja rzęs ma wiele zalet. Przede wszystkim jest prosta w wykonaniu i wpływa na wygląd rzęs w bardzo naturalny sposób. Ponadto, jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym dla oczu i skóry wokół nich. Efekt laminacji utrzymuje się bardzo długo, a rezultaty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu.

Jak wybrać odpowiedni salon laminacji rzęs?

Kiedy zdecydujesz się na wykonanie zabiegu laminacji rzęs, ważne jest, abyś zwróciła uwagę na to, do jakiego salonu udajesz się na zabieg. Sprawdź czy pracują tam doświadczeni technicy, którzy dysponują wiedzą i wykorzystują dobrej jakości produkty.

Czy laminacja rzęs jest dla każdego?

Oczywiście, laminacja rzęs może być wykonana każdemu, bez względu na długość i grubość rzęs. Zabieg można wykonywać na naturalnych rzęsach lub na rzęsach przedłużanych. Aby zabieg był jak najlepszy, ważne jest, aby wykonywać go w profesjonalnym salonie.

Podsumowanie

Laminowanie rzęs to zabieg, który możesz wykonać samodzielnie lub zgłosić się do profesjonalnego salonu. Efekt laminacji jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Wykonując zabieg, możesz także przedłużyć i/lub zagęścić swoje rzęsy. Po wykonaniu zabiegu, ważne jest by odpowiednio o nie dbać. Jeśli chcesz cieszyć się pięknym wyglądem rzęs, laminacja jest dobrym wyborem.Jeśli chcesz uzyskać piękny, trwały efekt, poznaj wszystkie zalety laminacji rzęs i dowiedz się więcej o tej rewolucyjnej metodzie odmładzania oczu, klikając w ten link : https://beautynica.pl/oferta/29-lifting-laminacja-rzes.