Znajdź luksusowe domy do wynajęcia w Chorwacji z basenem

Znajdź luksusowe domy do wynajęcia w Chorwacji z basenem

Luksusowe domy do wynajęcia w Chorwacji

Chorwacja to kraj pełny pięknych plaż, malowniczych zatoczek i bujnych gajów oliwnych. Każdego roku Chorwację odwiedza coraz więcej turystów, którzy przyjeżdżają tutaj, aby napawać się urokami tego pięknego kraju. Mało kto jednak wie, że w Chorwacji można znaleźć wyjątkowe luksusowe domy do wynajęcia. Poznajcie kilka z nich, w których znajduje się basen.

Villa Cristina – idealne miejsce na wakacje z rodziną lub grupą przyjaciół

Villa Cristina to piękny i luksusowy dom wakacyjny położony w miejscowości Makarska, w południowej Chorwacji. Dom posiada pięć sypialni (dla 10 osób), salon z widokiem na morze oraz taras z grillem. Na zewnętrznym tarasie znajduje się basen, w którym można się ochłodzić w ciepłe letnie dni lub zażywać relaksujących kąpieli z widokiem na góry Biokovo. Villa Cristina to świetny dom dla tych, którzy szukają luksusowego wypoczynku w otoczeniu pięknych plaż i malowniczych gajów oliwnych.

Villa Amalia – luksusowe miejsce na wypoczynek

Villa Amalia to luksusowy dom wakacyjny położony w okolicy Sveta Nedjelja na wybrzeżu Adriatyku. Dom posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), duży salon z kominkiem i jadalnią, a także piękny ogród z grillem i basenem. Widok z basenu jest niesamowity – można obejrzeć panoramę morza i starych miast na wybrzeżu. Villa Amalia to idealne miejsce na relaks w otoczeniu pięknych plaż oraz zatoczek.

Villa Rose – luksusowy apartament z basenem

Villa Rose to luksusowy, dwupoziomowy dom wakacyjny położony w miejscowości Hvar. Dom posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), duży salon, jadalnię, a także przestronny ogród z basenem. Stąd prosto można dojść do plaży i zażywać przyjemnych kąpieli słonecznych. Villa Rose to idealny wybór dla tych, którzy szukają luksusu i wygody, w otoczeniu pięknych plaż i malowniczych widoków.

Villa Karmen – luksusowa willa z widokiem na morze

Villa Karmen to luksusowa willa położona w pięknej okolicy Trogiru, na wybrzeżu Dalmacji. Willa posiada cztery sypialnie (dla 8 osób), duży salon, jadalnię, a także taras z widokiem na morze i basen. Ta ekskluzywna willa została zaprojektowana z myślą o turystach, którzy szukają luksusowego wypoczynku w otoczeniu pięknych plaż z jednej strony, a z drugiej malowniczych gajów oliwnych.

Villa Srijana – luksusowe miejsce na relaks

Villa Srijana to luksusowy dom wakacyjny położony w okolicy miejscowości Umag. Dom posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), duży salon, a także ogród z grillem i basenem. Basen otoczony jest malowniczymi gajami oliwnymi, z których roztacza się piękny widok na morze i zatokę. Villa Srijana to idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu pięknych plaż oraz zatoczek.

Villa Stella – luksusowy dom wakacyjny z widokiem na morze

Villa Stella to luksusowy dom wakacyjny położony na wybrzeżu Istrii. Dom posiada cztery sypialnie (dla 8 osób), duży salon i jadalnię, a także ogród z basenem. Z basenu można podziwiać piękny widok na morze i okoliczne góry. Villa Stella to świetny dom dla tych, którzy szukają luksusu i wygody, w otoczeniu pięknych plaż oraz zatoczek.

Villa Orlando – luksusowe miejsce na wypoczynek

Villa Orlando to luksusowy dom wakacyjny położony w miejscowości Rogoznica, na wybrzeżu Dalmacji. Dom posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), duży salon i jadalnię, a także ogród z basenem. Ogród otoczony jest malowniczymi gajami oliwnymi, z których roztacza się przepiękny widok na morze i okoliczne wyspy. Villa Orlando to idealne miejsce na relaks w otoczeniu pięknych plaż oraz zatoczek.

Villa La Villa – luksusowa willa z widokiem na morze

Villa La Villa to luksusowa willa położona w miejscowości Rovinj, na wybrzeżu Adriatyku. Willa posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), duży salon, a także taras z basenem. Stąd prosto można dojść do plaży i zażywać przyjemnych kąpieli słonecznych. Villa La Villa to idealny wybór dla tych, którzy szukają luksusu i wygody, w otoczeniu pięknych plaż i zatoczek.

Villa Eva – idealne miejsce na wakacje z rodziną lub grupą przyjaciół

Villa Eva to piękny i luksusowy dom wakacyjny położony w okolicy Zadaru. Dom posiada cztery sypialnie (dla 8 osób), duży salon z widokiem na morze oraz ogród z grillem i basenem. Widok z basenu jest niesamowity – można podziwiać panoramę morza i starych miast na wybrzeżu. Villa Eva to świetny dom dla tych, którzy szukają luksusu i wygody, w otoczeniu pięknych plaż oraz malowniczych gajów oliwnych.

Villa Arja – luksusowy apartament z basenem

Villa Arja to luksusowy, jednopoziomowy dom wakacyjny położony w okolicy miejscowości Split. Dom posiada trzy sypialnie (dla 6 osób), salon z kominkiem i jadalnią, a także ogród z basenem. Ogród otoczony jest bujnymi gajami oliwnymi, z których roztacza się piękny widok na morze i okoliczne wyspy. Villa Arja to idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu pięknych plaż oraz zatoczek.

Chorwacja to piękny kraj, który ma do zaoferowania mnóstwo zakątków do odkrycia, a luksusowe domy do wynajęcia z basenem to idealne miejsce na wypoczynek. Jeśli szukasz luksusowego wypoczynku w otoczeniu pięknych plaż i malowniczych widoków, to właśnie w Chorwacji znajdziesz to, czego szukasz.