Przygoda na wybrzeżu – najlepsze hotele nad morzem z basenem

Przygoda na wybrzeżu – najlepsze hotele nad morzem z basenem

Hotel Villa Carlotta – luksus i relaks nad morzem

Hotel Villa Carlotta znajduje się w malowniczej miejscowości Chiavari, w regionie Liguria w północnym Włoszech. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje wspaniałe, przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, sauna, sala masażu i kort tenisowy. Hotel posiada własną restaurację, w której można delektować się włoskimi specjałami z lokalnych produktów. Hotel Villa Carlotta jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem, ponieważ oferuje przestronny basen na świeżym powietrzu. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a malowniczy port i plaża w Chiavari są niedaleko od hotelu.

Hotel Marina di Sanremo – idealny dla miłośników zakupów

Hotel Marina di Sanremo jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią kupować. Ten 4-gwiazdkowy hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od centralnego deptaku zakupowego. Hotel oferuje przestronne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. W hotelu znajduje się centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu i restauracja, która serwuje dania kuchni lokalnej. Miejsce to jest doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i plaży w Sanremo.

Hotel Lido di Venezia – doskonałe miejsce na romantyczny wyjazd

Hotel Lido di Venezia znajduje się na wyspie Lido, tuż obok Wenecji w północnym Włoszech. Ten luksusowy, 5-gwiazdkowy hotel jest idealnym miejscem na romantyczny wyjazd. Oferta hotelu obejmuje przestronne, przytulne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. W hotelu znajduje się centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, taras widokowy, restauracja i bar. Hotel Lido di Venezia jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem, z pięknym widokiem na okoliczną zatokę. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta.

Hotel La Casetta – cicha przystań na Liguryjskim Wybrzeżu

Hotel La Casetta znajduje się w małym, spokojnym miasteczku San Bartolomeo al Mare, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten 3-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. W hotelu znajduje się przestronny basen na świeżym powietrzu, centrum fitness, spa, restauracja i bar. Hotel La Casetta jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a plaża w San Bartolomeo al Mare znajduje się zaledwie kilka minut od obiektu.

Hotel la Pace – relaks w ciszy i spokoju

Hotel la Pace znajduje się w spokojnej wiosce Santa Margherita Ligure, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje przestronne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, restauracja, spa, basen na świeżym powietrzu i bar. Hotel la Pace jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem, w ciszy i spokoju. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i plaży w Santa Margherita Ligure.

Hotel Riviera – luksusowy obiekt z widokiem na morze

Hotel Riviera znajduje się w mieście Portofino, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten luksusowy, 5-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, wygodne pokoje z widokiem na morze i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. W hotelu znajduje się centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel Riviera jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a piękna plaża w Portofino jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel Milano – idealny dla rodzin z dziećmi

Hotel Milano znajduje się w malowniczym mieście Sestri Levante, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten 4-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel Milano jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a wyjątkowo piękna plaża w Sestri Levante jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel Cala di Volpe – luksusowe spa nad morzem

Hotel Cala di Volpe znajduje się w malowniczej miejscowości Portofino, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości jest również luksusowe spa, centrum fitness, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel Cala di Volpe jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a plaża w Portofino jest oddalona zaledwie kilka minut od obiektu.

Hotel dei Tigli – komfortowe zakwaterowanie z dostępem do basenu

Hotel dei Tigli znajduje się w malowniczym mieście Sanremo, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten 4-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel dei Tigli jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a piękna plaża w Sanremo jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel Portofino – luksus w malowniczym mieście

Hotel Portofino znajduje się w malowniczym mieście Portofino, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje przytulne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel Portofino jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a piękna plaża w Portofino jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel Miramare – komfort i relaks nad Adriatykiem

Hotel Miramare znajduje się w malowniczej miejscowości La Spezia, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel oferuje przestronne, wygodne pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja i bar. Hotel Miramare jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a plaża w La Spezia jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel Palazzo Ducale – luksusowy hotel w historii

Hotel Palazzo Ducale jest luksusowym hotelem położonym w malowniczym mieście Genua, w regionie Liguria w północnych Włoszech. Ten 4-gwiazdkowy obiekt położony jest w rezydencji książęcej, zbudowanej w XVII wieku. Hotel oferuje przytulne, luksusowe pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, telewizją kablową, minibarem i sejfem. Do dyspozycji gości są również takie udogodnienia jak centrum fitness, sauna, spa, basen na świeżym powietrzu, restauracja, bar i ogród. Hotel Palazzo Ducale jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek nad morzem. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta, a piękna plaża w Genua jest oddalona zaledwie kilka minut od hotelu.