płatki lubella

Poszukiwacze płatków Lubella. Konkurs z nagrodami dla graczy i nie tylko

Limitowana edycja płatków Choco Game Lubella w kształcie kursorów to pyszne śniadanie dla graczy. Każde opakowanie dawało możliwość wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na uczestników zabawy czekały nagrody niespodzianki o wartości 2000 zł, konsole do gier oraz upominki gwarantowane za każde odgadnięte hasło konkursowe.

Poszukiwacze płatków Lubella – o co chodzi w konkursie?

Bohaterowie limitowanej edycji, Vito i Bella, stworzyli unikalną fabrykę płatków w kształcie kursora. Hasła uruchamiające produkcję skradziono. Zadaniem uczestników konkursu było ich odnalezienie i ponowne uruchomienie fabryki. Uczestnicy mogli to zrobić, śledząc kanał marki Lubella oraz Vito i Belli. Na obu kanałach znajdowały się wskazówki dla poszukiwaczy, np. jaki kształt zbudował Vito na froncie fabryki płatków Lubella? Wszystkie podpowiedzi znalazły się w mediach społecznościowych oraz na stronie konkursu.

Po znalezieniu hasła wystarczyło założyć konto na stronie konkursu i podać je w formularzu i odpowiedzieć na dodatkowe pytanie kreatywne. Po wpisaniu hasła każdy uczestnik zabawy otrzymywał nagrodę gwarantowaną w postaci: tapety na telefon do pobrania, planu lekcji oraz kalendarza szkolnego 2021/2022 do samodzielnego wydruku.

Podanie 3 haseł konkursowych umożliwiało przejście do drugiego etapu zabawy. W nim należało wykonać plakat, na którym Vito i Bella znajdują się w towarzystwie płatków Lubella Choco Game. Następnym krokiem było przesłanie jego zdjęcia lub skanu przez konto uczestnika. Najlepsze prace zostały nagrodzone super boxami z konsolą i dodatkami o wartości 5000 zł oraz nagrodami niespodziankami.

Konkurs z Vito i Bellą dla maniaków gier

Choco Game to unikalna edycja płatków śniadaniowych. Powstała przy współpracy z Vito i Bellą, dwójki znanych youtuberów. Vito i Bella nagrywają filmiki, w których wcielają się w postacie z gier takich jak Roblox lub Minecraft. Odbiorcy ich kanałów mogą również śledzić opinie na temat dodatków do gier, map, aktualizacji oraz kibicować swoim ulubieńcom, gdy ci rywalizują ze sobą w wirtualnym świecie.

Vito i Bella zachęcali do wzięcia udziału w konkursie Lubella, prezentując ciekawe zagadki w swoich filmikach. Niewymuszone, szczere treści na kanale Vito i Belli oraz znakomity smak płatków sprawiły, że liczba chętnych do udziału w konkursie była wysoka. Atrakcyjne nagrody i upominki gwarantowane na każdym etapie konkursu zwiększyły zaangażowanie uczestników, wśród których znaleźli się nie tylko fani gier komputerowych.