wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa

Podgrzewacze, grille i mobilne kuchnie. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w wypożyczalni gastronomicznej

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny jest kosztowny, dlatego w przypadku organizacji jednorazowej imprezy najlepszym rozwiązaniem jest jego wynajem. Zakup własnych urządzeń jest nieopłacalny. Wypożyczalnia gastronomiczna w Warszawie dostarcza zarówno sprzęty do gotowania i wydawania ciepłych dań, jak i meble na imprezy plenerowe, tekstylia restauracyjne, sztućce i talerze. Co dokładnie można znaleźć w ofercie wypożyczalni ze sprzętem gastronomicznym?

Wypożyczalnia gastronomiczna w Warszawie: Elegancka zastawa stołowa na każdą imprezę

W wypożyczalni gastronomicznej dostępna jest zastawa stołowa na każdą okazję. Wśród niej znajdują się talerze różnych rozmiarów, płytkie i głębokie oraz talerzyki deserowe. Dodatkowo klienci mogą zamówić dla siebie miseczki do wydawania finger food, mini deserów oraz innych przekąsek.

Na wypożyczających czekają również sztućce, w tym widelczyki do sałatek lub owoców morza. Dzięki nim można podać w elegancki sposób wykwintną kolację lub zaskoczyć gości weselnych oryginalnym menu. Zastawę stołową z wypożyczalni uzupełniają kieliszki, szklanki na zimne napoje oraz filiżanki do serwowania kawy i herbaty.

Stoły, krzesła i obrusy – wszystko znajdziesz w wypożyczalni gastronomicznej

Meble i tekstylia restauracyjne to kolejne przedmioty, które dostarcza wypożyczalnia gastronomiczna – Warszawa słynie z dużej liczby imprez, dlatego nie zawsze można szybko znajdzie się w niej wolny lokal w dogodnym terminie. Jeśli jego wynajęcie jest niemożliwe, w wypożyczalni dostępne są wszelkie meble, które umożliwiają organizację przyjęcia w plenerze lub w sali bez odpowiedniego wyposażenia.

Osoby prywatne lub klienci biznesowi mogą wynająć dla siebie meble piknikowe lub standardowe krzesła i stoły do ustawienia w dowolnej konfiguracji. Do każdego z mebli mogą dobrać obrusy i serwetki, dzięki którym miejsca dla gości nabiorą elegancji i nawiążą do charakteru uroczystości.

Sprzęty do wydawania ciepłych dań

Organizacja imprez masowych oraz dużych przyjęć jest łatwiejsza, jeśli do wydawania ciepłych dań zastosuje się bemary. Podgrzewacze do zup, dań głównych i przekąsek na ciepło są wyposażone w stojaki i specjalne klapy, które zabezpieczają jedzenie przed wychłodzeniem. Bemary umożliwiają błyskawiczne wydanie nawet kilkuset porcji posiłków, usprawniając tym samym pracę kucharzy. Podgrzewacze dodatkowo umożliwiają rezygnację z kelnerów, gdyż goście samodzielnie nakładają sobie potrawy. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się choćby w czasie konferencji, gdy organizuje się obiad lub kolację dla dużej grupy gości.