pleksi na wymiar

Pleksi – jedno tworzywo, wiele zastosowań

Nieważne, czy potrzebna jest nietłukąca szyba, organizer na biurko lub do szuflady, czy może wysoki i solidny regał na wystawę sklepową – we wszystkich tych przypadkach przyda się pleksiglass. Można go śmiało używać w środowisku pełnym chemii i  zanieczyszczeń, można także dopuścić do kontaktu pleksi z żywnością. Wszystkie potrzebne produkty wykonane z pleksi muszą jednak spełniać najprostsze wymaganie, mianowicie muszą być docięte na odpowiedni wymiar.

Plexi na wymiar – co to jest?

Jak byśmy nie nazwali tego wszechstronnego materiału, czy jest to według Ciebie pleksi, plexi, pleksa, pleksiglass czy może szkło akrylowe, to wciąż ten sam surowiec, który łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Pleksi na wymiar myje się zwykłą wodą z płynem na przykład do naczyń bądź innym delikatnym detergentem i nie trzeba martwić się ewentualnym uszkodzeniem szafki.

Dodatkowe zalety plexi na wymiar

Nie da się ukryć, że plexi idealnie wymierzona daje więcej możliwości i pozwala na codzienną wygodę z zachowaniem prawdziwie pięknego porządku.

Akryl jako Twój sprzymierzeniec

Jak już łatwo się domyślić, szkło akrylowe jest niesamowicie plastyczne i dzięki temu może przyjąć każdą formę. Głównym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia oraz przedmiot, jaki ma być eksponowany przy pomocy gotowego produktu z plexi. Ciekawe i wyjątkowe kształty ekspozytorów z plexi na wymiar okazują się dodatkowym elementem przyciągającym klientów, a także zaskakują nawet konkurencję, ponieważ niepowtarzalność kształtu, rozmiaru i koloru czyni z naszych wyrobów w pełni funkcjonalny unikat.

Plexi na wymiar w domu

Nasza oferta nie jest wcale ograniczona do przedsiębiorców ani tym bardziej dużych firm. Coraz częściej widuje się pleksę jako element zadaszajacy wejście do domu, wyjątkowy klosz do lampy czy nawet figurka ozdobna do salonu. Fantazja architektów oraz amatorów aranżacji wnętrz wreszcie może zostać jeszcze dokładniej odzwierciedlona, właśnie dzięki łatwości formowania przedmiotów z plexi.

Plexi na wymiar – dlaczego zyskuje popularność?

Bardzo lekkie tworzywo, jakim jest plexiglass, sprawia, że koszt jego transportu jest niesamowicie niski, natomiast komfort użytku – zdecydowanie wysoki. Możesz zaprojektować już dziś swój regał, stand, półkę czy stojak. Czymkolwiek nie byłby Twój nowy zakup zaplanowany w hurtowni plexi, zapewne będzie ułatwiać Ci funkcjonowanie, a przy tym poszerzy nasze portfolio o kolejny niesamowity projekt i jego spektakularną realizację. Plexi, jako tania i odporniejsza wersja szkła, zachęca do wykorzystania w pomieszczeniach o każdej stylistyce.