ON, ONA i Dzieciaki

ON, ONA i Dzieciaki

Klasyczna rodzina to on, ona i dzieciaki, chociaż nie zawsze. Dzisiejszy świat jest dużo bardziej różnorodny i otwarty. On, ona i dzieciaki to również tytuł jednego z popularnych seriali, który muszą poznać bezwzględnie obecni i przyszli rodzice. Pamiętajmy jednak, że on, ona i dzieciaki to nie tylko serial – to również my, w życiu codziennym.

On, Ona i Dzieciaki – serial, który musisz znać

On, Ona i Dzieciaki to serial, który opowiada o małżeństwie Michaela i Janet oraz ich trójce dzieci. Jest to serial amerykańskiej produkcji, który przedstawia codzienne życie pięcioosobowej rodziny. Opisuje przygody, perypetie, kłopoty oraz chwile radości rodziny Kyle. Sam serial powstał w latach 2001-2005 i składa się ze 123 odcinków. Każdy z nich trwa około 20 minut.

To teraz tak – On, Ona i dzieciaki – gdzie obejrzeć?

On, Ona i Dzieciaki jest dostępny online na CDA, Youtube oraz na VOD.

On, Ona i Dzieciaki w życiu codziennym

Pamiętajcie jednak, że fraza On, Ona i Dzieciaki to nie tylko tytuł serialu. Jest to też fraza, która kojarzy nam się z życiem rodzinnym, czasem z dziećmi czy sposobami na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem.

Czas z dzieckiem możemy spędzać na wiele kreatywnych sposobów. W internecie znajdziecie masę pomysłów na zabawę pod frazami, takimi jak: dziecko w kuchni, zabawy z dzieckiem, nauka przez zabawę czy zabawy dla dzieci i życie codzienne z dzieckiem.

Wiemy, że czasami trudno nadążyć za małymi pociechami i pozornie niewinna zabawa z dzieckiem w kuchni kończy się katastrofą – rozsypaną mąką po całej podłodze czy powodzią z mleka.

Codzienne życie z dziećmi to czasami nie lada wyzwanie – wymyślanie nowych sposobów na zabawę i kreatywną naukę. Na szczęście w internecie możecie znaleźć masę blogów tzw. parentingowych, gdzie znajdziecie całą masę pomysłów na zabawę. Nie przychodzą Wam do głowy żadne blogi rodzicielskie? Jest ich wiele, np. On, Ona i Dzieciaki. Na takich stronach znajdziecie, m.in.:

  • polecane książki dla dzieci;
  • porady, jak podróżować z dziećmi;
  • pomysły na spędzanie czasu z dziećmi w kuchni;
  • pomysły na naukę dzieci przez zabawę;
  • pomysły na eksperymenty z dziećmi;
  • porady, jak radzić sobie w życiu codziennym z dziećmi;
  • pomysły na DIY z dziećmi;
  • pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi;
  • porady, jak sobie radzić z trudnymi emocjami dziecka;

oraz wiele, wiele innych rzeczy.