Oglądaj Netflix w jeszcze lepszej cenie!

W ostatnim czasie Netflix zapowiedział wzrost cen swoich usług. Jest to kolejna z kolei podwyżka, która do tej pory nie trafiła jeszcze do Polski, jednak kwestią czasu jest to, kiedy Netflix wprowadzi do naszego kraju nowy cennik. Na dzień dzisiejszy cena usług jest zdecydowanie większa, ponieważ w ostatnim czasie Netflix w Polsce zdrożał z 52zł do 60zł. Czy można jakoś wpłynąć na to, aby cieszyć się usługami giganta w lepszej cenie? Sprawdźcie sami!

Netflix dostępny w niższej cenie!

Na całe szczęście możemy korzystać z usług Netflix w zdecydowanie lepszych cenach. Wszystko z uwagi na operatorów pośredniczących, którzy oferują konta w niższej cenie. Na dzień dzisiejszy najatrakcyjniejsza jest oferta pod adresem internetowym https://konta.tv/index.php/product/115, gdzie klienci mogą cieszyć się dostępem do najwyższego pakietu usług Netflix w jeszcze lepszej cenie.

Jak duża jest różnica cenowa? Można powiedzieć, że różnica jest kolosalna. Wszystko z uwagi na fakt, iż konto Netflix na 2 miesiące jest nam oferowane w cenie 30zł, czyli za połowę ceny miesięcznego pakietu. Można więc ocenić, że jest to bajecznie atrakcyjna oferta za pośredniczenie konta, którym będziemy mogli cieszyć się w bardzo niskiej cenie.

Netflix ma duże plany na 2022 rok!

Dlaczego warto skorzystać z usług Netflix? Odpowiedź jest bardzo prosta! Rosnąca oferta filmów i seriali sprawia, że Netflix jest bezkonkurencyjną platformą w swojej kategorii. Dzięki platformie Netflix będziemy mogli uzyskać szybki dostęp do tysięcy pozycji seriali i filmów, które cały czas są rozwijane o zupełnie nowe pozycje.

Jednym z ostatnich hitów filmowych jest Polska produkcja pod tytułem „Jak pokochałam gangstera”. Film okazał się hitem nie tylko na skalę naszego kraju, lecz także na terenie całego świata. Na dzień dzisiejszy jest to pozycja, która wygenerowała najwięcej oglądanych godzin wśród wszystkich filmów w tym tygodniu!

Netflix nie zamierza poprzestawać tylko na tym aspekcie. Już teraz pierwsze przecieki informują, iż Netflix zamierza otwierać się także na platformę oferującą dostęp do gier. Już teraz testowane są pierwsze tytuły gier, które oferowane są w bibliotece gier Netflix. Na dzień dzisiejszy nie są to mocne tytuły, jednak kiedy gigant zauważy potencjał również w oferowaniu platformy do grania, wtedy z pewnością sięgnie po najbardziej znane tytuły gier, oferując je w swojej bibliotece.

Biorąc pod uwagę niską cenę konta, warto sięgnąć po sprawdzone i bardzo tanie rozwiązanie!