Nowe mieszkania na Wilanowie

Warszawa to miasto, w którym wydaje się, że powoli nie ma gdzie budować kolejnych osiedli mieszkaniowych. Gęstość zabudowy oraz zaludnienia jest coraz większa, lecz nie oznacza to, że deweloperzy nie inwestują w nowe mieszkania. Coraz większą popularność w tej kwestii zyskuje Wilanów, który stanowi jedną z granicznych dzielnic Warszawy. Nowe mieszkania na Wilanowie powstają w sporych ilościach i dzielnica ta dynamicznie się rozwija.

Wilanów – nowe mieszkania

Popularność Wilanowa jako dzielnicy jest coraz większa. Wynika to z wielu czynników takich jak położenie, panująca tam zabudowa i jej charakterystyka. Wilanów jest bowiem na samej granicy Warszawy i dzięki temu można cieszyć się znacznie większym spokojem niż ma to miejsce w centrum jednocześnie nie żyjąc poza stolicą. Ponadto panuje tam zabudowa willowa, dzięki czemu gęstość zaludnienia nie jest wielka, co zmniejsza tłok w punktach usługowych takich jak na przykład sklepy. Dodatkowo Wilanów jest dzielnicą dobrze z centrum miasta skomunikowaną, więc można łatwo dojeżdżać do pracy w centrum miasta przy pomocy komunikacji miejskiej. Dlatego gdy w Warszawie budowane są nowe mieszkania Wilanów to jedna z najbardziej popularnych aktualnie dzielnic.

Wilanów jest dzielnicą głównie pełną domów jednorodzinnych, więc również takie osiedla tam powstają. Dostępne są jednak mieszkania, a tak właściwie domy wybudowane w zabudowie bliźniaczej, dzięki czemu można liczyć na swój własny kąt, garaż i ogród, a jednocześnie zapłacić znacznie mniej niż za pełnoprawny dom wolnostojący. Całe osiedla są budowane tak, by zapewniać zarówno funkcjonalność i miejsce zamieszkania dla jak największej liczby osób w połączeniu z luksusem, który cechuje Wilanów. W jednym domu wchodzącym w skład piętrowej zabudowy bliźniaczej na parterze znajduje się spora strefa dzienna, w której skład wchodzi salon, kuchnia, jadalnia oraz toaleta dla gości. Na górze z kolei można liczyć na większą prywatność, gdyż znajdziemy tam trzy sypialnie oraz dwie łazienki.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie na Wilanowie?

Wilanów to bardzo spokojna dzielnica, która jest wręcz idealna dla rodziny. Znajdują się tam parki pełne zieleni, rzeczka Wilanówka, place zabaw, a także odpowiednia ilość sklepów. Dodatkowo całość jest świetnie skomunikowana z resztą Warszawy, a przy tym są to jej spokojne przedmieścia, dzięki czemu można odpocząć od wszechobecnego zgiełku, tłoku i hałasu. Ponadto jest to zabudowa wykonana w nowoczesny sposób przy użyciu materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość, energooszczędność i dobre warunki życia przez lata.