nowe mieszkania Tarchomin

Nowe mieszkania na Tarchominie – dlaczego są tak popularne?

Tarchomin to osiedle, które leży w północno-wschodniej Warszawie. Budowę osiedla rozpoczęto już w latach 80., jednak to nowe mieszkania na Tarchominie cieszą się największym zainteresowaniem. Dzielnica jest doskonale skomunikowana, a rozbudowana infrastruktura sprawia, że Tarchomin chętnie wybierają młode rodziny. Jakie są inne zalety nowych mieszkań w tej części Warszawy?

Nowe mieszkania na Tarchominie a infrastruktura

Tarchomin to jedna z lepiej skomunikowanych części Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać z linii tramwajowych i autobusowych, a otwarty w 2012 roku most Marii Skłodowskiej-Curie usprawnił komunikację z lewobrzeżną Warszawą. Z całego osiedla błyskawicznie dociera się do centrum stolicy, a także do pracy i szkoły w innych dzielnicach za sprawą trasy Mostu Północnego.

Na Tarchominie działa centrum handlowe Galeria Północna, w którym można zrobić kompleksowe zakupy. Klienci galerii mogą kupić w niej odzież, sprzęt sportowy, biżuterię, kosmetyki i książki. Ponadto mogą skorzystać z usług pralni, gastronomicznych, biura podróży i banku oraz wybrać się na film do kina. Na osiedlu działają również mniejsze sklepy i markety, które sprawiają, że nowe mieszkania z oferty takiej jak https://www.ama-bud.pl/ są atrakcyjne nawet dla osób bez samochodów. Zakupy zrobi się bez trudu w licznych punktach w niewielkiej odległości od domu.

Zielona okolica

Tarchomin to okolica przyjazna dla miłośników zieleni. W pobliżu nowych mieszkań jest sporo skwerów i miejsc, które sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu pośród drzew. Osiedle znajduje się w pobliżu miejskich parków, w tym Parku Picassa. Ponadto można z niego szybko dotrzeć do Kampinoskiej Doliny Wisły. Na rodzinny spacer można wybrać się również na wał przeciwpowodziowy, na którym znajduje się wybrukowana ścieżka. Dzięki temu droga jest przyjazna dla rodziców z dziećmi w wózkach oraz osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na Tarchominie działa plaża miejska, która tłumnie przyciąga okolicznych mieszkańców w cieplejszych miesiącach. Na plaży można wypoczywać na leżakach, ćwiczyć oraz bawić się z dziećmi. Dodatkowo na teren rekreacyjny nad Wisłą dojedzie się ścieżką rowerową, co sprawia, że odpoczynek na plaży może stanowić część dłuższej wyprawy rowerowej w niedzielne popołudnie.

Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie

Nowe mieszkania na Tarchominie mają funkcjonalny rozkład oraz wielkość. Na kupujących czekają kawalerki, mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe oraz apartamenty z czterema pokojami. Metraż największych lokali przekracza nawet 85 m2, dzięki czemu bez trudu mieszczą się w nich rodziny z kilkorgiem dzieci. Nieduże kawalerki są natomiast odpowiednie dla singli i par, którzy szukają niedrogiego w utrzymaniu mieszkania w dogodnej lokalizacji.

W nowoczesnym budownictwie na Tarchominie dominują mieszkania z otwartymi kuchniami i przestronnymi pokojami dziennymi. Ponadto domownicy mają do dyspozycji ustawne, przytulne sypialnie i duże łazienki z wieloma możliwościami aranżacji. Dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych zapewniają loggie, piwnice i komórki lokatorskie, a wypoczynek umożliwiają przestronne balkony i tarasy. Duża liczba przeszkleń sprawia, że mieszkania w nowym budownictwie na Tarchominie są jasne o każdej porze roku. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewnia monitoring, powszechnie instalowany w nowych blokach.

Kameralna, nowoczesna zabudowa na Tarchominie

Zabudowa mieszkaniowa na Tarchominie jest niska i kameralna. Mieszkańcy korzystają z licznych udogodnień, jak windy, garaże podziemne i podjazdy dla wózków. Dzięki temu nie muszą zmagać się z wieloma ograniczeniami, które są powszechne w przypadku starego budownictwa.

Nowe budynki mieszkalne wpisują się w okolicą zabudowę, tworząc z nią spójną całość. Kupujący mieszkania na Tarchominie mają pewność, że wybierają osiedle, na którym można cieszyć się wysokim komfortem życia. Dotyczy to zarówno młodych rodzin z dziećmi, jak i seniorów, którzy szukają spokojnego miejsca na emeryturę.