nasza armia

Nasza armia – serial, który musi poznać każdy

Nasza armia to lubiany przez Was program telewizyjny. Przedstawia aktualne informacje nie tylko prosto z polskich poligonów, ale także z zagranicznych misji. Opowiada o naszym wojsku i obronności naszego kraju. Pokazuje, jak młodzi żołnierze przygotowują się do służby w wojsku polskim. Każdy z poszczególnych odcinków opowiada o innej historii naszej armii. Jesteście ciekawi, czego dowiecie się z tego programu TV?

Zostańcie z nami!

Nasza armia – program TV, który pokochasz

Nasza armia to program TV o wojsku, który porusza zagadnienia związane z polską wojskowością. Powstał dzięki współpracy telewizji polskiej z Ministerstwem Obrony Narodowej. Pokazuje Wam, w jakim stanie jest wojsko polskie oraz jak rozwija się cała myśl techniczna, przemysł zbrojeniowy, czy jak przebiegają misje wojskowe. Każdy odcinek porusza inne kwestie – czasami dowiecie się, w jak wygląda przygotowanie wojskowe na polskich uczelniach, a innym razem jak wygląda kształcenie wojskowe czy co robi nasza armia na misjach wojskowych.

Serial nasz ma około 300 odcinków, z czego każdy z nich opowiada o innych kwestiach, np.:

  • Nasza armia odcinek 251 opowiada o bezpiecznym posługiwaniu się bronią. Jest to umiejętność, którą bezwzględnie musi posiadać każdy żołnierz. W tym odcinku odwiedzicie z nami również fabrykę broni w Radomiu.
  • Nasza armia, odcinek 107 – w tej części przyjrzycie się, jak wygląda szkolenie młodych żołnierzy. Opowiemy Wam również, jakie znaczenie dla naszej armii ma tzw. Ustawa Pragmatyczna.
  • Nasza armia odcinek 7 porusza tematy związane ze szkoleniem afganistańskich żołnierzy przez naszych komandosów. Nasi żołnierze, a w zasadzie komandosi przez wiele miesięcy na misji przekazywali swoje cenne doświadczenie – jeżeli jesteście ciekawi szczegółów, koniecznie obejrzyjcie ten odcinek.

Nasza armia na Youtube

Nasza armia jest transmitowana również na jednej z popularniejszych platform, czyli na Youtube. Znajdziecie tam 300 odcinków serialu do obejrzenia. Nie musicie już sprawdzać, czy serial danego dnia będzie nadawany w TVP ani czekać na powtórki – wystarczy, że skorzystacie z Youtube.

Nasza armia TVP

Pewnie zastanawiacie się, kiedy leci nasza armia. Nasz popularny serial dotychczas był transmitowany w TVP w każdą sobotę. Od pewnego czasu to się zmieniło i nasze odcinki możecie obejrzeć na platformach typu: TVP VOD lub tak jak wspomnieliśmy wcześniej na Youtube.