Najlepsze oferty mieszkań na sprzedaż w Piasecznie

Najlepsze oferty mieszkań na sprzedaż w Piasecznie

Piaseczno: świetne miejsce do zamieszkania

Mieszkanie w Piasecznie to świetny pomysł dla osób, które pragną połączyć bliskość Warszawy z pięknem zielonych terenów. Miasto to jest otoczone lasami, a jednocześnie można tam szybko dostać się do stolicy. Lokalizacja ta przyciąga mieszkańców, co poskutkowało wzrostem liczby ofert mieszkań na sprzedaż. W związku z tym, że zapotrzebowanie na nieruchomości przerasta podaż, wybór dobrego lokalu będzie wymagał czasu i wysiłku. Dlatego dla osób, które chcą kupić mieszkanie w Piasecznie, przygotowaliśmy ranking najlepszych ofert.

Lokalizacja

Lokalizacja jest najważniejsza w wyborze nowego mieszkania. Dzięki usytuowaniu Piaseczna w pobliżu Warszawy, mieszkańcy mogą korzystać z wszelkich udogodnień stolicy, a jednocześnie cieszyć się zielonymi przestrzeniami. Wybierając mieszkanie w Piasecznie, warto zwrócić uwagę na to, czy jest ono położone blisko szkoły, sklepu czy też przystanku autobusowego. Innym ważnym czynnikiem jest odległość od centrum miasta. Większość lokalnych mieszkańców woli mieszkać w pobliżu parków i ścieżek rowerowych, więc warto szukać mieszkań w okolicach takich obszarów.

Ceny mieszkań na sprzedaż

Ceny mieszkań na sprzedaż w Piasecznie są zróżnicowane w zależności od wielkości lokalu. Mieszkania jednopokojowe można kupić już za ok. 80 000 zł, natomiast mieszkania 3-pokojowe kosztują od ok. 170 000 zł wzwyż. Większość ofert znajduje się w przedziale cenowym między 90 000 a 180 000 zł. Warto jednak pamiętać, że ceny mieszkań w Piasecznie w ostatnich miesiącach znacząco wzrosły, więc zakup mieszkania może okazać się bardziej kosztowny.

Mieszkania w Piasecznie: Najlepsze oferty

Jeśli szukasz mieszkania w Piasecznie, ale nie wiesz, gdzie szukać, mamy dla ciebie kilka najlepszych ofert.

Mieszkanie na os. Zalesie

Na osiedlu Zalesie w Piasecznie zlokalizowane jest mieszkanie o powierzchni 42m2, składające się z 2 pokoi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku z balkonem. Cena mieszkania to 150 000 zł.

Mieszkanie na os. Konstancin

Jeśli szukasz mieszkania w Konstancinie, to będziesz zadowolony z tej oferty. Mieszkanie ma 41m2, jest składające się z 1 pokoju i jest położone na pierwszym piętrze. Cena mieszkania to 130 000 zł.

Mieszkanie na os. Piaseczno

Na osiedlu Piaseczno znajduje się mieszkanie o powierzchni 56 m2, składające się z 3 pokoi. Mieszkanie znajduje się na parterzei posiada mały ogródek. Cena mieszkania to 160 000 zł.

Mieszkanie na os. Piaskownica

Mieszkanie o powierzchni 40 m2, składające się z 2 pokoi, znajduje się na osiedlu Piaskownica. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze bloku i posiada balkon. Cena mieszkania to 140 000 zł.

Mieszkanie na os. Zacisze

Na osiedlu Zacisze można kupić mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z 3 pokoi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku i posiada balkon. Cena mieszkania to 150 000 zł.

Mieszkanie na os. Wiatraczna

Na osiedlu Wiatraczna można kupić mieszkanie o powierzchni 37 m2, składające się z 2 pokoi. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i posiada balkon. Cena mieszkania to 130 000 zł.

Mieszkanie na os. Złotokłos

Na osiedlu Złotokłos znajduje się mieszkanie o powierzchni 30 m2, składające się z 1 pokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada balkon. Cena mieszkania to 100 000 zł.

Mieszkanie na os. Pustelnik

Na osiedlu Pustelnik można kupić mieszkanie o powierzchni 45 m2, składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze bloku i posiada balkon. Cena mieszkania to 140 000 zł.

Mieszkanie na os. Białe Potocki

Na osiedlu Białe Potocki znajduje się mieszkanie o powierzchni 40 m2, składające się z 1 pokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada ogródek. Cena mieszkania to 130 000 zł.

Mieszkanie na os. Krasiny

Na osiedlu Krasiny można kupić mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z 2 pokoi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku i posiada balkon. Cena mieszkania to 140 000 zł.

Podsumowanie

Piaseczno jest świetnym miejscem do zamieszkania, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie bliskość Warszawy. Istnieje wiele różnych rodzajów mieszkań w Piasecznie, więc każdy może znaleźć cos dla siebie. Przygotowaliśmy ranking najlepszych ofert mieszkań na sprzedaż, więc jeśli szukasz mieszkania w Piasecznie, powinieneś go sprawdzić.