wypożyczalnia gastronomiczna warszawa

Jakie sprzęty oferuje wypożyczalnia gastronomiczna w Warszawie?

Organizacja imprezy plenerowej lub firmowej nie musi wiązać się z wynajęciem restauracji. Równie dobrze szkoła, przedsiębiorstwo lub inna instytucja mogą zdecydować się na usługi firmy cateringowej i wynajęcie sprzętów z wypożyczalni gastronomicznej. Dzięki temu czas trwania imprezy może być znacznie dłuższy, a liczba podawanych na niej dań większa. Jakie sprzęty i akcesoria znajdzie się w wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie?

Czym jest wypożyczalnia gastronomiczna?

Wypożyczalnia gastronomiczna taka jak http://gastro-wypozyczalnia.eu/ to firma, w której osoby prywatne i klienci biznesowi mogą wynająć wszelkie sprzęty, naczynia i akcesoria do serwowania posiłków na ciepło lub na zimno. Dzięki temu organizacja przyjęcia firmowego, spotkania z dużą grupą przyjaciół lub rodzinnej uroczystości jest możliwa nawet w plenerze lub na sali, która nie zapewnia cateringu.

W wypożyczalni gastronomicznej klienci wynajmują dowolną liczbę i typ sprzętów oraz naczyń. Rodzaj wypożyczonych przedmiotów zależy od menu na imprezie, liczby gości i lokalizacji przyjęcia. W przypadku eventów plenerowych na klientów czekają grille i wędzarnie, które przydają się do serwowania ryb, mięs i serów w wersji na ciepło.

Jakie sprzęty są dostępne w wypożyczalni gastronomicznej?

Wypożyczalnia gastronomiczna na terenie Warszawy oferuje możliwość wynajęcia sprzętów przeznaczonych do serwowania dań na ciepło i napojów. Klienci znajdą w niej różne typy pogrzewaczy. Bemary okrągłe i prostokątne z podnoszoną klapą i przeszkleniami umożliwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłków. Dzięki nim mięsa, ryby, dodatki do drugiego dania w postaci kasz i ziemniaków, a także inne ciepłe dania są smaczne przez dłuższy czas. Podgrzewacze umożliwiają ich podawanie nawet przez godzinę lub dłużej po ugotowaniu. Takie rozwiązanie ułatwia serwowanie jedzenia dla kilkudziesięciu osób jednocześnie. W wypożyczalni wynajmie się również podgrzewacze do zupy. Takie urządzenia są niezbędne, by podawać gościom na imprezie dania dostarczone przez profesjonalny catering.

Wypożyczalnia gastronomiczna oferuje także sprzęty, dzięki którym przygotuje się własne posiłki. Mobilne kuchnie, grille, wędzarnie oraz inne urządzenia umożliwiają podawanie dań na terenie firmy, nawet gdy nie działa w niej profesjonalna kuchnia. Dzięki temu z usług wypożyczalni można skorzystać, np. gdy chce się urządzić rodzinny piknik dla pracowników i ich dzieci na placu przed siedzibą przedsiębiorstwa. Dodatkowo w wypożyczalni na klientów czekają automaty do herbaty i ekspresy do kawy, które przydają się do wydawania napojów dla wielu osób w krótkim czasie.

Gotowanie na świeżym powietrzu

Oferta wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie zapewnia możliwość gotowania i podawania posiłków na świeżym powietrzu. Na klientów czekają kuchnie mobilne, grille elektryczne i inne sprzęty, które są przystosowane do zasilania agregatami. Dzięki temu imprezę plenerową można zorganizować niemalże wszędzie, w tym w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu z sieci elektrycznej. Dodatkowo do dyspozycji klientów wypożyczalni udostępnione są meble piknikowe. Stoły i krzesła, ławki oraz inne meble można rozstawić na szkolnym boisku lub na terenach zielonych w parku podczas osiedlowego festynu.

Zastawa stołowa i eleganckie obrusy

Klienci wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie znajdą w niej także zastawę stołową: talerze wszystkich typów, pojemniki na desery i finger food, półmiski oraz szklanki, kieliszki i filiżanki. Dodatkowo na każdą imprezę można wypożyczyć zestaw sztućców dla gości i do serwowania posiłków. Oferta obejmuje także eleganckie serwetki, obrusy i inne tekstylia, które wykorzystuje się do dekorowania stołów. Dzięki temu organizator imprezy w wypożyczalni gastronomicznej w Warszawie znajdzie wszystko, czego potrzebuje, by podać gościom smaczne posiłki na ciepło i zimno. Nie będzie musiał martwić się ani o sprzęty, ani o talerze, sztućce, stoły i obrusy. Wszystkie urządzenia, zastawa i dekoracje stołów są na wyciągnięcie ręki bez konieczności ich zakupu na własność.