Honda dealer

Jakie samochody Honda kupisz u dealera?

Samochody Honda cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kierowców. Osoby, które chcą kupić nowe lub używane auto z pewną przeszłością, bardzo często sprawdzają ofertę salonów. U dealera można bowiem porównać kilka ciekawych modeli w tej samej klasie i wybrać ten, który najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby kupującego i jego bliskich. Co warto rozważyć? Poznaj najlepsze wersje: HR-V, Civic czy Jazz.

Dlaczego Honda?

Dlaczego spośród innych samochodów na rynku warto zaufać właśnie pojazdom marki Honda? Od lat cieszą się one dobrymi opiniami wśród zmotoryzowanych i znawców branży motoryzacyjnej, w tym Honda Dealer: https://www.hondagdynia.pl/. Potwierdzeniem wysokiej jakości, jaką oferują są chociażby liczne wyróżniania, takie jak zwycięstwo (i to drugi raz z rzędu) w rankingu najmniej usterkowych marek na rynku przeprowadzonym przez Auto Świat. Ocena jest tym bardziej wartościowa, że została wystawiona na podstawie twardych danych zebranych w raporcie. Uwzględnia m.in. jakość, trwałość, niezawodność aut w oparciu o obserwacje mechaników. A skoro Honda, to który model jest wart uwagi? Prezentujemy 3 – naszym zdaniem najciekawsze – Jazz, HR-V i Civic.

Honda Jazz – mocny samochód hybrydowy

Honda Jazz jest dostępna w dwóch wersjach – E:HEV oraz Crosstar E:HEV. Obydwa pojazdy są hybrydowe zatem świetnie wpisują się we współczesne potrzeby kierowców. Są nie tylko ekologiczne (nie emitują spalin do otoczenia), ale też tanie w utrzymaniu (zwłaszcza w obliczu rosnących obecni cen paliw). Każde z aut ma efektowną , dynamiczną sylwetkę – zachwyca z zewnątrz i w środku. Większy komfort i wrażenie przestronności to nie tylko zasługa ergonomicznie rozplanowanego wnętrza. To także panoramiczna szyba zapewniająca widoki zapierające dech w piersiach, a także spora pojemność bagażnika.

Auto idealnie nadaje się dla potrzeb singli i rodzin z dziećmi. Z jazdy będą zadowoleni też seniorzy. Pojazd, z racji gabarytów i niskiego spalania jest doskonałym środkiem transportu w mieście. A w dłuższej podróży docenisz fotele przeciwdziałające zmęczeniu.

Honda HR-V – samoładująca się hybryda

Samochody z klasy HR-V to samoładujące się hybrydy, które są pełne energii, wyposażone w inteligentny układ napędowy. Już po pierwszym warkocie silnika odkryjesz przyjemność płynącą z jazdy w takim samochodzie. Konstruktorzy zainspirowali się bowiem nowymi technologiami ze świata F1, dlatego jazda będzie od teraz pełna werwy i pozytywnych doznań.

Co zyskujesz, decydując się na ten samochód? Oprócz bezpieczeństwa i komfortu w dużej mierze przyczyniasz się do zmniejszenia ilości spalin. Twój nowy pojazd emituje dwutlenek węgla w cyklu mieszanym, co oznacza spory wkład w budowanie społeczeństwa niskoemisyjnego. Dla Ciebie i Twoich bliskich ważne będzie też mniejsze zużycie paliwa oraz samoczynne ładowanie pojazdu w czasie jazdy, co oznacza brak zmartwień przy szukaniu stacji do ładowania.

Honda Civic – auto ze sportową duszą

Honda Civic 5D to samochód, który ma sportowy wygląd i niezwykle komfortowe wnętrze. Gwarantuje to przyjemność płynącą z dynamicznej, bezpiecznej jazdy. Pojazd współpracuje z kierowcą, przesyłając informacje zwrotne na temat sytuacji drogowej, sugerowanych ustawień czy konfiguracji. Wszystko po to, aby zużywać mniej paliwa i rzadziej zatrzymywać się na stacjach paliw.

Miłośnicy nowinek technologicznych docenią samochód za zaawansowaną elektronikę. Auto jest wyposażone w system informacyjno-rozrywkowy z aplikacją Android Auto® lub Apple CarPlayTM, a także technologię VTEC.

Trudno zdecydować się na wybór samochodu tylko na podstawie informacji technicznych na jego temat. Cenną wskazówką dotyczącą korzystania z pojazdu okaże się jazda próbna, na którą można się umówić u dealera Hondy. W salonie zyskasz też szczegółowe informacje na temat dostępnych wariantów wyposażenia pojazdów, jak również finansowania zakupów oraz serwisowania. Potrzebujesz tych wszystkich danych, aby podjąć najlepszą decyzję na temat swojej nowej, motoryzacyjnej inwestycji.  Z zakupu Hondy na pewno będziesz zadowolony.