nowe mieszkania Tarchomin

Jak wybrać nowe mieszkanie na Tarchominie?

Nowe mieszkania na Tarchominie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród Warszawiaków, którzy chcą zamieszkać we własnym M. Inwestycje realizowane w tej części Białołęki są wybierane zarówno przez pary i singli, jak i przez rodziny, planujące posiadanie potomstwa. Osiedle interesuje również seniorów, którzy szukają odpowiedniej nieruchomości do spędzenia jesieni życia. Na co powinni zwracać uwagę kupujący nowe mieszkania na Tarchominie?

Metraż nowych mieszkań na Tarchominie

Przed zakupem nowego mieszkania powinno się szczególnie dużą uwagę zwrócić na jego metraż. Single i pary z powodzeniem mogą zamieszkać w kawalerce o powierzchni 30 m2 lub niewielkim mieszkaniu dwupokojowym. Parom planującym powiększenie rodziny potrzebne jest mieszkanie co najmniej dwupokojowe. Jeśli planuje się dwoje dzieci lub więcej, warto pomyśleć o nieruchomości z 3-4 pokojami bądź o przestronnym apartamencie z dużym salonem i otwartą kuchnią. W dużym mieszkaniu każdy członek rodziny znajdzie swoje miejsce i będzie cieszyć się odrobiną prywatności w razie potrzeby.

Równie ważny jest układ pomieszczeń i ich ustawność. W nowych inwestycjach deweloperzy dbają o stworzenie przestronnego pokoju dziennego do wspólnego spędzania czasu, dużych łazienek z wieloma możliwości aranżacji i wielu schowków do przechowywania rzeczy osobistych. Dzięki temu nawet niewielki metraż mieszkania jest funkcjonalny. W czasie wybierania własnego M powinno się stawiać na lokale bez długich i wąskich pomieszczeń oraz z możliwością zmiany układu pomieszczeń w przyszłości. Inwestycje na Tarchominie w większości są przystosowane do wprowadzania zmian w układzie ścian działowych lub przenoszenia aneksu kuchennego w inne miejsce, jednak warto upewnić się, czy takie modyfikacje będą możliwe.

Udogodnienia w budynku

Deweloperzy stawiają na Tarchominie głównie kameralne, niskie budynki mieszkalne. Są w nim montowane windy i podjazdy, które ułatwiają codzienne życie rodzinom z małymi dziećmi oraz osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Poruszanie się na wózkach inwalidzkich i w wózkami dziecięcymi usprawniają szerokie korytarze we wszystkich budynkach. Garaże podziemne są natomiast doceniane przez zmotoryzowanych. Miejsca parkingowe poniżej powierzchni gruntu ograniczają liczbę pojazdów, parkujących na chodnikach i zajmujących przestrzeń przeznaczoną do spacerowania.

Wybierając nowe mieszkanie na Tarchominie, warto zwrócić uwagę na powyższe aspekty. Dzięki nim nieruchomość odpowie na potrzeby powiększającej się rodziny, seniorów i osób z niepełnosprawnością, spowodowaną np. Złamaniem nogi po wypadku. Ponadto garaż umożliwi bezpieczne i sprawne zaparkowanie samochodu, który często jest kupowany przez małżeństwa spodziewające się dziecka.