segmenty Marki

Jak szybko zamieszkać na swoim?

Covid-19 spowodował, że pary albo się rozstają albo przechodzą na wyższy stopień zażyłości. To drugie sprawia, że jeżeli jeszcze nie mieszkacie na swoim, to bardzo szybko chcielibyście, żeby tak się stało. Mieszkanie w domu rodziców kompletnie Wam nie pasuje? Podpowiadamy, jak szybko zamieszkać na swoim!

Wbrew pozorom mieszkanie na Mazowszu nie jest poza Waszym zasięgiem! Nie od dzisiaj wiadomo, że stolica naszego kraju do najtańszych miast nie należy. Działki budowlane też są tutaj bardzo drogie. Oceniajcie to jednak w odniesieniu do zarobków, które moglibyście na Mazowszu osiągać, wykonując posiadany zawód. Działki może są i drogie, ale zarobki są nieporównywalnie wyższe od tych, otrzymywanych w innych miastach!

Drugim argumentem przemawiającym na korzyść Mazowsza jest możliwość zakupu mieszkania czy domu niekoniecznie w samym centrum Warszawy. Wystarczy wyszukać miejscowości czy dzielnice położone kilkadziesiąt kilometrów od centrum Warszawy, aby kupić mieszkanie w okazyjnej cenie.

Trzecim powodem, by zamieszkać na Mazowszu jest doskonała infrastruktura.  Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej i podmiejskiej, ale także tani przewoźnicy, szkoły, żłobki, sklepy czy miejsca kulturalne są tutaj na bardzo wysokim poziomie.

Deweloperzy prześcigają się w kolejnych ofertach sprzedaży mieszkań i domów pod Warszawą. Warto podpytać znajomych mieszkających w stolicy czy polecają jakąś konkretną firmę budowlaną. My polecamy https://www.kasbuddevelopment.pl/nowe-tanie-segmenty-w-markach-zabkach-pod-warszawa/

Jakie finansowanie własnego mieszkania wybrać?

Nie ma się co oszukiwać, w dzisiejszych czasach bez pomocy rodziny może być ciężko. Ale nie ma rzeczy niemożliwych! Może macie odłożone trochę pieniędzy, jeżeli jednak nie to też możecie sobie poradzić! Obecnie, trudniej jest dostać kredyt hipoteczny, niż to było jeszcze dziesięć lat temu, ale przecież banki zarabiają ogromne pieniądze na udzielonych kredytach. Zależy im zatem na tym, żeby udzielać ich jak najwięcej, zabezpieczeniem kredytu jest także przedmiotowa nieruchomość.

Przedsiębiorstwa deweloperskie pomagają w uzyskaniu finansowania. W tym celu współpracują z instytucjami finansowymi, które dla klientów danego dewelopera udzielają kredytów na preferencyjnych warunkach. W ten sposób wymarzone mieszkanie może być na wyciągnięcie ręki!

Wymarzone segmenty Marki możecie finansować także przy pomocy rodziny. W ten sposób unikniecie „dokładania” do kosztów kredytu, które nawet, jeżeli są udzielane na preferencyjnych warunkach, to jednak kosztują. Dlatego nie zastanawiajcie się nad tym, czy poprosić rodziców o pomoc! To może być duża ulga dla Was, a jak będziecie potem ich spłacać, to dodatkowe do emerytury pieniądze z pewnością się rodzicom przydadzą.

Kiedy można wprowadzić się do swojego mieszkania?

Segmenty Marki kupione? Umowa podpisana? Kiedy zatem można wprowadzić się do swojego mieszkania? Jest to bardzo indywidualna kwestia. Koniecznym jest jeszcze wykończenie mieszkania w postaci: pomalowania ścian, położenia paneli, wyremontowania łazienki i kuchni.

Trzeba się liczyć oczywiście z dodatkowymi kosztami, ale zdarza się, że deweloperzy oferują oprócz wybudowania mieszkań, także ich wykończenie „pod klucz”. Macie wtedy do wyboru pakiety, w zależności od zasobności Waszego portfela oraz upodobań, co chcielibyście koniecznie zrobić. Dzięki takiej usłudze pozostaje Wam wyłącznie dokupienie mebli, co jest oczywiście bardzo wygodną opcją.

Jeżeli sami chcecie wykończyć mieszkanie, to zapytajcie wśród przyjaciół czy mogliby Wam polecić jakiegoś fachowca. Segmenty Marki wykończone „pod klucz” zgodnie z Waszymi upodobaniami pozwolą Wam na szybką możliwość wprowadzenia się do swojego mieszkania.

(Prawie) każda para mieszkającą kątem u rodziców marzy o tym, żeby zamieszkać na swoim. To wygodne rozwiązanie, jakim jest nocowanie u rodziców, może być na dłuższą metę męczące dla obu stron. Segmenty Marki zlokalizowane pod Warszawą to doskonały wybór na nowy start. Niewiele dzieli Was od szybkiego zamieszkania na swoim!