Healthy Lifestyle Show, czyli festiwal zdrowego stylu życia

Zdrowa żywność i zbilansowana dieta oraz sport dla zdrowia i urody – to główne tematy Targów Healthy Lifestyle Show, organizowanych pod hasłem Zacznij Zdrowy Styl Życia.

 

Zdrowa dieta

Dieta wegańska, ketogeniczna, a może śródziemnomorska? Kopenhaska czy sokowa albo zupowa? Która z nich jest nie tylko skuteczna, ale i zdrowa? W trakcie Healthy Lifestyle Show na PGE Narodowy można poznać różne sposoby odżywiania i wybrać spośród nich model odżywiania najlepiej dopasowany do własnych potrzeb, celów i upodobań. Stylów jedzenia i modnych diet jest mnóstwo. Można eliminować ze swojego jadłospisu mięso, ryby czy nabiał, ale najważniejsze jest, aby dieta była zbilansowana oraz zapewniała naszemu organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Zdrowa dieta nie tylko pomoże schudnąć, ale też polepszy samopoczucie, wzmocni pamięć i koncentrację oraz poprawi stan skóry, włosów i paznokci. Targi Healthy Lifestyle Show Zacznij Zdrowy Styl Życia to prawdziwa skarbnica wiedzy w zakresie zdrowego odżywiania. Oprócz prezentacji zdrowych diet na Healthy Lifestyle Show – PGE Narodowy można znaleźć szereg cennych podpowiedzi i wskazówek jak nie popełniać błędów żywieniowych oraz wiele inspiracji, w tym przepisy na zdrowe i smaczne dania.

Ruch to zdrowie

Podobnie jest ze sportem. Można postawić na treningi wytrzymałościowe, wzmacniające i metaboliczne lub wybrać streching, jogę, czy pilates. Dla kogo zumba, a dla kogo TBC? A może zdecydować się na kickboxing lub pole dance? Targi Healthy Lifestyle Show Zacznij Zdrowy Styl Życia to najlepszy sposób, żeby nie zgubić się w świecie fitness, poznać najnowsze metody treningowe oraz dowiedzieć się jak zapobiegać kontuzjom sportowym.

W duchu ekologii

Twórcy Healthy Lifestyle Show przekonują, że zdrowe życie to nie tylko właściwa dieta i odpowiednio dobrany rodzaj aktywności fizycznej, ale także dbałość o środowisko naturalne. Organizatorzy festiwalu zdrowego stylu życia zachęcają, żeby wybierać sezonową i nieprzetworzoną żywność od lokalnych dostawców, a w trakcie zakupów minimalizować ilość plastiku np. chodzić do sklepu z bawełnianą torbą wielokrotnego użytku.

Healthy Lifestyle Show na YouTube i Facebooku

Porady i wskazówki dietetyków oraz gwiazd sportu i fitnessu z Targów Healthy Lifestyle Show „Zacznij Zdrowy Styl Życia” można znaleźć w Internecie. Warto posłuchać Healthy Lifestyle Show on Apple Podcasts, obejrzeć filmy Healthy Lifestyle Show na YouTube lub sięgnąć po garść inspiracji w zakresie zdrowego życia na Healthy LifeStyle Show Facebook. To cenna i praktyczna wiedza przygotowana przez ekspertów Targów Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia.