segmenty Marki

Gdzie najlepiej się budować?

Nie od dzisiaj wiadomo, że sezon budowlany zaczyna się pod koniec marca
i trwa nawet do połowy października. To lepsza połowa roku, dzięki której ożywamy nie tylko my, ale także mogą zostać ożywione nasze marzenia o własnym M. Pytanie za sto punktów: gdzie najlepiej się budować? Podpowiadamy.

Wybierzmy działkę pod miastem!

Tereny podmiejskie to najlepsze rozwiązanie nie tylko z powodów finansowych. To także więcej terenów zielonych, świeżego powietrza, dostępu do lasów, wody
i generalnie możliwości spędzania czasu w zgodzie z naturą.

Działkę pod miastem mogą podarować nam w darowiźnie rodzice, dziadkowie, czy dalsza rodzina, jeżeli jest ich po prostu na to stać lub mają taką działkę nabytą lata temu. A dla nas to fantastyczna okazja, która może się nieprędko powtórzyć, więc nie grymaśmy, że daleko od miasta. To nawet plus! Do pracy można dojeżdżać, a koszty utrzymania rodziny na terenach podmiejskich są znacznie mniej wymagające.

Na terenach podmiejskich mieszkanie można okazyjnie kupić.  Segmenty Marki to jedna z takich możliwości, które poprawią nam samopoczucie na długie lata, bez konieczności ponoszenia ogromnych wyrzeczeń. Zastanawiacie się, jak szybko zamieszkać na swoim? Wybierzcie opcję wykończenia „pod klucz” u swojego zaufanego fachowca, a do wyboru zostanie Wam już tylko zdecydowanie się na meble i sprzęty AGD.

Może jednak wybrać tereny miejskie?

Każdy ma swoje upodobania, a „o gustach się nie dyskutuje”. Jeżeli jesteście wychowani od urodzenia w większym mieście, działka pod miastem może być dla Was bardziej stresująca i wymagająca większej uwagi.

Możecie zdecydować się na deweloperskie segmenty Marki i wszelkie sprawy związane z budową powierzyć fachowcom. Do organizowania pozostanie Wam znalezienie kogoś od wykończenia wnętrz oraz zakup mebli.

Tereny miejskie oferują także możliwość wybudowania domu, ale w centrum miasta koszty rosną kilkukrotnie! Jeżeli jest to Wasz życiowy cel, to dlaczego się nie zdecydować? Zaoszczędzicie na czym innym, a przecież chodzi o to, żeby zapewnić sobie i swojej rodzinie wygodny byt.

To, gdzie najlepiej się budować jest naprawdę kwestią bardzo indywidualną. Terenu do zagospodarowania jest wiele, nawet w mieście; wszystko zależy od chęci oraz zasobności portfela. Czy będzie to ogromny dom czy wygodne segmenty Marki to już zależy wyłącznie od Was. Wy będziecie tam mieszkać, więc decydując się na lokalizację pamiętajcie o decyzji podjętej samodzielnie, bez udziału osób postronnych, bo jest to Wasza odpowiedzialność, ale też i Wasza wygoda!