pawilony z płyty warstwowej

Gdzie można wykorzystać pawilony z płyty warstwowej?

Budowa własnego pawilonu handlowego lub usługowego jest kosztowna i czasochłonna, dlatego przedsiębiorcy rzadko się na nią decydują. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zamówienie gotowego pawilonu z płyty warstwowej, który w razie potrzeby można przestawić w inne miejsce i szybko przygotować do prowadzenia działalności. Czym wyróżniają się pawilony wykonane z płyty warstwowej?

Lekkie, mobilne konstrukcje z płyty warstwowej

Głównym atutem pawilonów z płyt warstwowych jest lekkość konstrukcji. Można ustawić je na wybranym terenie bez wykonywania fundamentów. Wystarczy, że podłoże będzie równe i zabezpieczone przed wilgocią. Lekki pawilon z płyty warstwowej dostępny na http://www.senbud.pl/ jest przystosowany do szybkiego montażu. Jeszcze tego samego dnia po ustawieniu kontenera można rozpocząć jego urządzanie i przygotowywanie do prowadzenia działalności.

Konstrukcja pawilonów jest przystosowana do szybkiego montażu i demontażu, dlatego można szybko i bezpiecznie przewozić je w różne miejsca. Pawilon w razie potrzeby można przetransportować do nowego kompleksu handlowego lub do innej części miasta w ciągu jednego dnia.

Pawilony z płyty warstwowej dla sklepów i lokali gastronomicznych

Gotowe pawilony są wykorzystywane do tworzenia sklepów i lokali gastronomicznych. Ich rozmiary, wnętrze oraz układ pomieszczeń umożliwiają otwarcie różnych typów działalności i spełnienie warunków BHP oraz sanitarnych. Pawilon z płyty warstwowej dla sklepu posiada zaplecze socjalne dla pracowników, część magazynową i inne pomieszczenia potrzebne dla sprzedawców i klientów. W przypadku lokalu gastronomicznego w pawilonie wydzielona jest kuchnia, spiżarnia i sala dla gości. Pawilon spełnia wszystkie wymagania ze strony stacji sanitarno-epidemiologicznych, dzięki czemu właściciel lokalu może prowadzić swoją działalność bez obaw o jej nagłe zamknięcie przez inspektora sanepidu.

Pawilon z płyty warstwowej ma wielkość przystosowaną do charteru i rozmiaru działalności. Podobnie jest w przypadku układu pomieszczeń w pawilonie. Przystosuje się go do potrzeb konkretnej firmy pod każdym względem. Dzięki temu aranżacja wnętrza kawiarni, baru, pizzerii lub sklepu jest łatwiejsza do wykonania niż przystosowanie tradycyjnego lokalu usługowego do swoich potrzeb np. poprzez wyburzanie ścian działowych.

Ogrzewany pawilon sprzedażowy z płyty warstwowej

Pawilon sprzedażowy z powodzeniem zastąpi tradycyjny stragan na bazarze lub ulicy w okresie jesienno-zimowym. Niskie temperatury i opady atmosferyczne zniechęcają klientów do kupowania różnych towarów, dlatego ogrzewany pawilon jest dobrym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Wewnątrz sklepu jest ciepło nawet przy złej pogodzie. Klienci mogą dzięki temu swobodnie rozmawiać ze sprzedawcą i skorzystać z jego porad.

Ogrzewany pawilon jest ważny w szczególności w branży odzieżowej. Przymierzanie ubrań na chłodzie bez wygodnej przebieralni z lustrem odeszło do lamusa – kupujący oczekują większego komfortu. Pawilon go zapewnia, dlatego działający w nim butik cieszy się większym zainteresowaniem niż stoisko na powietrzu. W ogrzewanym butiku można przymierzyć ubrania w cieple, spokojnie je obejrzeć oraz poświęcić dłuższy czas na wybieranie odzieży dla siebie.

Wysoka estetyka wykonania pawilonu z płyty warstwowej

Pawilony sprzedażowe z płyty warstwowej mają nowoczesny styl. Cechują się wysokim poziom estetyki. Dzięki licznym przeszkleniom pracownicy sklepu mogą stworzyć efektowną witrynę, która przyciągnie osoby zainteresowane towarem. Dodatkowo przeszklenia przyciągną kupujących poprzez umożliwienie im oglądania klientów, którzy znajdują się wewnątrz. Obecność klientów w sklepie skłania bowiem inne osoby do odwiedzania tego samego butiku lub sklepu działającego w innej branży.

Nowoczesne pawilony wykonane z płyty warstwowej mają minimalistyczną formę, dlatego z łatwością wpisują się w okoliczną architekturę. Można ustawić je zarówno na większych targowiskach, jak i jako jedyne punkty sprzedażowe w danej okolicy. W większości miejsc będą prezentować się dobrze, zarówno gdy staną w pobliżu przedwojennych kamienic, jak i gdy obok nich będą górować nowoczesne apartamentowce.