Ekskluzywne drzwi wewnętrzne – luksus i niepowtarzalny charakter w twoim domu

Gdy chodzi o wystrój domu lub mieszkania wiele osób zapomina o tym jak dużą rolę w końcowym efekcie odgrywają drzwi wewnętrzne. Pełnią one nie tylko role użytkowe polegające na odseparowaniu pomieszczeń od reszty budynku, lecz mają też kluczowy wpływ na estetykę i mogą zupełnie odmienić wnętrze.

Dlaczego warto spróbować polskich ekskluzywnych drzwi wewnętrznych?

Wystrój wnętrz to bardzo interesujący temat i zmienia się on regularnie co kilka lat. Aktualnie najnowsze trendy promują przede wszystkim minimalizm, a wnętrza są tworzone przy użyciu stonowanych kolorów wśród których dominuje biel, czerń, szarości oraz różnego rodzaju drewna. Z tego powodu do takiego wnętrza warto nie postawić na byle jakie drzwi, a w pewien sposób je wyróżnić. W tym mogą pomóc ekskluzywne drzwi wewnętrzne od firmy Mimek Design & Doors. Korzystając z tych drzwi można liczyć na najwyższą jakość wykonania i przede wszystkim design, który wyróżnia się na tle innych, typowych drzwi spotykanych w polskich mieszkaniach.

Korzystając z naszych usług można liczyć na to, że drzwi wewnętrzne będą ekskluzywne i nadadzą niepowtarzalnego charakteru do wnętrza. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty takie jak nowoczesne drzwi przesuwne, tak zwane pivoty, czyli drzwi obrotowe, które mogą stworzyć na przykład ścianę pomiędzy aneksem kuchennym, a salonem, a po ich otwarciu tworzy się spora przestrzeń. Dostępne są również drzwi wykonane w systemie Ergon. Pozwala on na maksymalne ograniczenie miejsca zajmowanego poprzez otwarte drzwi. Taki efekt osiąga się poprzez system, który pozwala na otwieranie drzwi zarówno do wewnątrz, jak i do zewnątrz, dzięki ruchu przesuwno-obrotowym. Świetnym rozwiązaniem są również drzwi ukryte, czyli takie wkomponowane w ścianę w sposób idealny, dzięki czemu w żaden sposób nie wystają one z obrysu. Tak zamontowane drzwi nadają pomieszczeniu charakteru i są w pewien sposób intrygujące, gdyż takie rozwiązanie jest rzadko spotykane w polskich domach.

Jak wykonywane są ekskluzywne drzwi wewnętrzne?

Nad tworzeniem specjalnych drzwi wewnętrznych czuwają prawdziwi specjaliści, którzy w stolarni położonej w Warszawie realizują nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Są oni w stanie stworzyć projekty wykonane na wiele sposób od drzwi przesuwnych przez pivoty po drzwi ukryte. Dzięki ich pracy ozdobione zostało wiele pomieszczeń, które nabrały nowego, niepowtarzalnego charakteru, a przy tym całość została wykonana z najwyższej jakości materiałów przez założoną w naszym kraju firmę.