Mini Warszawa

Duży MINI, czyli Clubman w Warszawie

MINI Clubman to wersja mniejszego, miejskiego kombi. Samochód zachowuje oczywiście typowy charakter klasycznej produkcji. MINI Clubman jest jak dotąd jednym z największych aut tego producenta, ale jednocześnie zachował swój kompaktowy charakter pasujący do miejskiego stylu życia.  Samochód marki BMW może spokojnie pomieścić nawet pięcioosobową rodzinę.

Dla kogo jest przeznaczony MINI Clubman?

Specyficzne, kompaktowe kombi może być użytkowane zarówno przez rodziny jak i pozostałych miłośników marki MINI. Auto pomimo dużej przestrzeni w swoim wnętrzu nadal zachowuje jak na kombi niewielkie rozmiary. Clubman stanowi ciekawą alternatywę dla większych samochodów rodzinnych. Wygodne trzy fotele z tyłu i duży bagażnik o pojemności 360 litrów pomieści wiele bagaży. Komfort jazdy MINI Clubmanem dodatkowo podnosi napęd na cztery koła ALL4. Wpływa także korzystnie na standard bezpieczeństwa na drodze.

Odczuj przyjemność jazdy MINI Clubmanem

Model MINI Clubman Cooper S wyposażony został w silnik o pojemności 2.0. MINI Clubman u warszawskich dealerów wyposażony jest zazwyczaj w automatyczną ośmiobiegową skrzynię biegów, a także dynamiczny silnik o mocy 192 KM. Dzięki temu MINI Clubman potrafi w siedem sekund rozpędzić się do 100 km/h. Samochód został wyposażony także w napęd ALL4, który zdecydowanie poprawia komfort i radość z jazdy. Kierowanie autem to czysta przyjemność, kierownica działa bardzo lekko.  Na próbną jazdę w MINI Warszawa, czy innym mieście możemy bez problemu umówić się w salonie dealerskim marki.

Przestronne wnętrze MINI, w którym się zakochasz

Podobnie jak w Countrymanie we wnętrzu Clubmana auta odczuwa się dużą przestrzeń i komfort. W samochodzie czuć i widać wykonanie w klasie premium. Wszystkie elementy są ze sobą doskonale skomponowane. Zarówno dodatkowe wyposażenie jak i obicia siedzenia można samemu dopasować do swoich preferencji. Występują one w wielu barwach kolorystycznych, różnych wersjach materiałowych, a także z elementami ze skóry. MINI Clubman posiada panoramiczny dach z możliwością otwarcia przedniej części. Dzięki niemu do samochodu wpada dużo światła.

Drzwi pojemnego bagażnika MINI Clubmana  dzielą się i otwierają na dwie części. Mieści on około 360 litrów, sprawdzi się, więc idealnie także w czasie dłuższych rodzinnych wakacyjnych wyjazdów.