Duravit – czym jest ta firma?

Armatura łazienkowa oraz przyrządy do wykańczania łazienek oraz toalet to oczywiście must-have w każdym domostwie. Wybór odpowiedniej firmy, od której zakupimy takie rzeczy, jak zlew, wanna czy toaleta jest niezwykle istotny podczas remontu czy budowy domu. Pozwala to bowiem na bezproblemowe używanie tych jakże ważnych do codziennego funkcjonowania przyrządów przez wiele lat bez większych problemów, co jest niezwykle ważne nie tylko pod kątem komfortu psychicznego, ale także i finansowego. Jednym z popularniejszych producentów tego typu produktów jest marka Duravit. Czym dokładnie się ona zajmuje oraz jakie przyrządy znajdziemy dokładnie w jej ofercie?

Duravit – czym jest ta marka?

Duravit jest firmą oferującą cały przekrój produktów, które są integralną częścią każdej łazienki i toalety. Firma ta znajduje się na rynku już przez dłuższy czas i zdołał wypracować sobie na nim dobrą pozycję, a zaufanie klientów jest chyba najlepszą możliwą reklamą, jaką jakakolwiek firma może sobie wyobrazić. Nawet największy budżet na reklamę nie pomoże bowiem, jeżeli klienci będą niezadowoleni z produktów. W przypadku marki Duravit ten problem z reguły nie występuje, a to oczywiście napędza dalszą sprzedaż produktów.

Marka Duravit swoją historią rozpoczęła już w XIX wieku, a będąc dokładnym – w 1817 roku, kiedy to została ona założona przez Friedricha Horna w niemieckiej Szwarcwaldii. Początki były skromne, gdyż przedsiębiorstwo zaczynało od produkcji glinianych naczyń, dopiero później przechodząc na porcelanę, a następnie na wyroby sanitarne. Ostatecznie firma poszła w kierunku produkcji armatury, czym trudni się od lat. Aktualnie tworzy swoje własne linie produktowe, a także oferuje ciekawe projekty na łazienki i toalety, które z pewnością dla wielu osób budujących swoje domu czy remontujących mieszkania mogą być inspirujące.

Duravit – co oferuje ten producent?

Duravit oferuje naprawdę szeroki przekrój armatury łazienkowej. Oczywiście w sprzedaży są między innymi tak ważne i kluczowe przyrządy, jak toalety, bidety czy pisuary. Nie można również zapominać o umywalkach, które oferowane są w naprawdę wielu różnych wariantach.

Nie można również zapominać o wannach, które możemy zakupić w wielu wersjach. Dostępne są zarówno dość podstawowe produkty, jak i te na przykład z funkcją hydromasażu, co z pewnością zadowoli osoby lubiące czerpać przyjemność z kąpieli. Jeżeli zaś wolimy prysznic, Duravit produkuje także brodziki i kabiny prysznicowe. W każdej sekcji armatury powinniśmy więc znaleźć coś dla siebie.