płyta warstwowa

Do czego wykorzystuje się pawilony z płyty warstwowej?

Przez lata targowiska z tradycyjnymi straganami i blaszane sklepiki na miejskich osiedlach były powszechne, jednak obecnie ani sprzedawcy, ani kupujący nie są nimi zainteresowaniami. Zamiast nich w miastach i nie tylko pojawiają się estetyczne pawilony z płyty warstwowej. Do czego są wykorzystywane?

Pawilony z płyty warstwowej dla sklepów

Pawilon z płyty warstwowej jest dobrym rozwiązaniem dla sklepów, w szczególności dla butików i różnych marek odzieżowych. Przeszklone ściany umożliwiają wykonanie efektownych ekspozycji w witrynach w celu pokazania atutów towaru i możliwości zostawania różnych ubrań z dodatkami. Co więcej, pawilony z płyty warstwowej dają możliwość przystosowania wnętrza lokalu do potrzeb konkretnej działalności. W środku właściciel może stworzyć przymierzalnię dla klientów, zaplecze socjalne z toaletą i aneksem kuchennym, a także magazyn na dodatkowy towar. Pawilon jest dzięki temu wygodniejszy i przyjaźniejszy dla kupujących odzież niż stoisko na powietrzu, na którym ubrania są narażone na deszcz, a możliwość mierzenia wybranych towarów jest ograniczona.

Pawilony z płyt warstwowych dla lokali gastronomicznych

Lokale gastronomiczne takie jak małe kawiarnie, pizzerie, bary i cukiernie nie potrzebują ogromnego zaplecza i sali na kilkuset gości. W zupełności wystarcza im przestrzeń, którą zapewniają pawilony wykonane z płyt warstwowych. W ich wnętrzu urządzi się kuchnię, spiżarnię i salę dla gości z zachowaniem wszelkich zasad sanitarno-epidemiologicznych. Dodatkowo wnętrze będzie miało dokładnie taki klimat, jakiego oczekuje jego twórca. Wynajęte lokale w kamienicach, apartamentowcach lub galeriach handlowych mają ograniczenia w kwestii aranżacji. W przypadku pawilonów właściciel sam decyduje, gdzie znajdą się ściany działowe, jakie ozdoby i meble będą w środku, a także, jak będzie wyglądała witryna lokalu.

Pawilony z płyty warstwowej dla biur sprzedaży

W pawilonach z płyt warstwowych często tworzy się biura sprzedaży dla różnych inwestycji mieszkaniowych itp. Pawilon jest wykorzystywany przez dewelopera w danej lokalizacji przez określony czas, a następnie jest przenoszony na teren kolejnej inwestycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu kupujący mieszkanie lub lokal usługowy może porozmawiać z przedstawicielem inwestora osobiście. Taki kontakt sprzyja nawiązywaniu relacji i podnoszeniu efektywności sprzedaży. W pawilonie można obejrzeć wizualizacje lokali na sprzedaż, ich plany, a także dowiedzieć się więcej o warunkach finansowania zakupu wybranej nieruchomości.