hurtownia stali warszawa

Co znajdziesz w asortymencie hurtowni stali?

Wizyta w hurtowni stali to najlepszy pomysł, jeżeli musisz nabyć dużą ilość produktów i oczekujesz zakupów w atrakcyjnych cenach. Tego typu składy mają zazwyczaj bogaty asortyment, a oprócz sprzedaży stali zajmują się także jej obrabianiem na życzenie klienta. Warto też zapytać o transport – coraz więcej miejsc oferuje nie tylko dowóz stali do wskazanego punktu w regionie, ale też wysyłkę kurierską na terenie całego kraju.

Hurtownia stali – co sprzedaje?

Robienie zakupów hurtowych zazwyczaj kojarzy się z możliwością nabycia dużej ilości produktów w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej wygląda to w przypadku hurtowni stali w Warszawie – takim miejscem jest np. https://domstali.pl/. W takich punktach prowadzona jest sprzedaż gotowych detali wraz z akcesoriami potrzebnymi do ich trwałego i stabilnego połączenia. Przykładowa oferta obejmuje:

 • profile zamknięte ocynkowane,
 • rury ocynkowane,
 • pręty ciągnione i walcowane,
 • rury precyzyjne bez szwu,
 • rury kalibrowane ze szwem oraz precyzyjne kalibrowane ze szwem,
 • blachy zimnowalcowane i gorącowalcowane,
 • blachy ocynkowane,
 • profile zamknięte,
 • rury konstrukcyjne i przewodowe ze szwem,
 • rury gorącowalcowane bez szwu,
 • kątowniki zimnogięte i hutnicze,
 • pręty płaskie (płaskowniki),
 • inne wyroby metalowe,
 • kolana hamburskie,
 • zaślepki.

W takich miejscach zazwyczaj możesz od razu zamówić taką ilość produktów, jakiej potrzebujesz do realizowania swoich planów czy inwestycji. Co więcej, jest także możliwość zlecenia wykonania detali na konkretny wymiar, czy poddania ich obróbce metodą cięcia oraz gięcia.

Dlaczego warto kupować w hurtowni stali?

Zakupy w hurtowni stali zawsze są korzystniejsze w porównaniu ze zwykłym sklepem. Jednak wbrew pozorom jedyną zaletą nie jest tu oszczędność cen, ale też oszczędność czasu. Warto zapytać o możliwość transportu. Duże składy posiadają własne usługi spedycyjne, a do rozsyłania towaru korzystają także z zewnętrznych firm kurierskich. To bardzo ważne, ponieważ niektóre długie elementy musiałyby zostać przycięte, aby zmieścić się do bagażnika standardowe samochodu. Przewóz autem dostawczym, oznacza, że będą transportowane w całości, co jest zasługą dużej przestrzeni ładunkowej. Wycena w przypadku większych zakupów jest przygotowywana w indywidualny sposób, co zazwyczaj i tak oznacza spore oszczędności w porównaniu z zakupami w sklepie w swojej najbliższej okolicy.

Jak działają dobre hurtownie stali?

Bez względu na to, czy szukasz hurtowni stali do zrobienia jednorazowych zakupów, czy zależy Ci na nawiązaniu stałej współpracy – warto zawsze dokładnie sprawdzić oferty. Jak już wiesz, niekoniecznie musisz ograniczać się tylko do swojego najbliższego regionu, bo jeśli dalej oddalony punkt oferuje transport, to ta opcja może być dla Ciebie bardzo korzystna.

Ważny jest nie tylko bogaty asortyment. Równie istotne jest to, czy w hurtowni pracują doświadczeni specjaliści. Pomogą oni dobrać najlepsze produkty dla potrzeb konkretnej inwestycji, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. Jeżeli dodatkowo mają wiedzę oraz umiejętności techniczne, a do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, to będą mogli od razu zrealizować cięcie czy gięcie blach zgodnie z dostarczoną przez klienta specyfikacją.

Jeżeli firma ma dostęp do dużej przestrzeni magazynowej, to najpewniej oznacza, że przechowuje w niej sporo asortymentu. To zaś oznacza, że na realizację zamówienia nie będziesz musiał zbyt długo czekać.

Gdzie szukać oferty hurtowni stali?

Hurtownie stali coraz chętniej reklamują swoje usługi online, dlatego naturalnie będzie to pierwsze miejsce, w którym poszukasz interesującej Cię oferty. Dobrze, kiedy na stronie internetowej składu będziesz mógł zapoznać się z asortymentem jeszcze zanim zdecydujesz się zrobić zakupy i złożyć zamówienie. To można zrobić online lub telefonicznie. Od razu też uzyskasz informację o tym, jaki będzie czas jego realizacji. Jeżeli wszystkie kupione elementy są na składzie, to czasem już w kilka dni otrzymasz zamówienie. Gdy zachodzi konieczność dodatkowej obróbki okres ten może się wydłużyć.